Ubezpieczenia Węgrów Rynkowa - Unilink S.A. - Placówka Partnerska

  • Otwarte do: 16:30
  • poniedziałek 08:30 - 16:30
  • wtorek 08:30 - 16:30
  • środa 08:30 - 16:30
  • czwartek 08:30 - 16:30
  • piątek 08:30 - 16:30
  • sobota 09:00 - 13:00
  • niedziela nieczynne
ul. Rynkowa 6,
07-100 Węgrów

O tym, jak ważne jest ubezpieczenie, możemy przekonać się najczęściej dopiero wtedy, kiedy przytrafi nam się jedna z tych nieprzyjemnych, życiowych sytuacji. Dlatego już dzisiaj warto pomyśleć o wykupieniu polisy, która ochroni nasze zdrowie, majątek czy nawet życie. Jesteśmy w stanie zapewnić bezpieczeństwo nie tylko sobie, ale także naszym najbliższym.

Multiagencja Unilink S.A. powstała po to, aby pomagać klientom w wyborze korzystnego dla nich ubezpieczenia. Doskonale rozumiemy, że podpisanie umowy wiąże się z wieloma utrudnieniami, takimi jak choćby weryfikacja znajdujących się w dokumentach zapisów. Dlatego też staramy się odciążyć zainteresowanego. Od lat zajmujemy się tematem ubezpieczeń różnego rodzaju (mowa m.in. o polisach turystycznych, komunikacyjnych, rolnych, szkolnych czy majątkowych).

Interesantów chcielibyśmy zaprosić do osobistego spotkania z pracownikiem naszej multiagencji Unilink S.A. – najlepiej odwiedzić nas w jednym z lokali, który znajduje się najbliżej Państwa miejsca zamieszkania. Jesteśmy pewni, że na miejscu będziemy w stanie najlepiej doradzić klientowi lub pomóc w rozwiązaniu problemu związanego z ubezpieczeniem. W Węgrowie nasze biuro mieści się przy ul. Rynkowej 6.

Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny, dzięki czemu możemy zaproponować Państwu dogodny termin rozmowy. Placówka jest czynna od poniedziałku do piątku między godziną 8:30 a 16:30. W soboty zapraszamy od 9:00 do 13:00.

Sprawdź co mówią o nas klienci:

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej