Ubezpieczenie na życie w Saltus

SALTUS Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA istnieje w rzeczywistości od roku 1999 roku, co jest związane z nabyciem 100% akcji Metropolitan Life Poland S.A., natomiast w pierwszej połowie roku 2020 firma SALTUS TU ŻYCIE SA przejęła również portfel ubezpieczeń francuskiego ubezpieczyciela MACIF Życie TUW. Firma od lat pomaga klientom w odpowiednim zabezpieczeniu ich życia oraz zdrowia.

Historia Saltus Ubezpieczenia

Obecnie w skład Saltus Ubezpieczenia wchodzą aż dwa towarzystwa ubezpieczeniowe. Jest to Saltus Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych oraz Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie S.A. – w obu przypadkach firmy proponują klientom bardzo korzystną ofertę. Warto wspomnieć, że polisy są dostępne zarówno dla osób prywatnych, instytucji oraz firm. Saltus Ubezpieczenia obejmuje aż 1500 przychodni, które znajdują się na terenie naszego kraju – w tych miejscach możliwe jest zrealizowanie wykupionego ubezpieczenia. Są to placówki wyróżniające się wysoką jakością usług.

Ubezpieczenie na życie

Różne sytuacje mogą zdarzyć się w życiu, dlatego towarzystwo ubezpieczeniowe oferuje zainteresowanym ciekawe oferty związane z możliwością ubezpieczenia ich życia i zapewnieniu stabilnej sytuacji finansowej rodzinie. Do dyspozycji są różne pakiety polisy:

  • grupowe ubezpieczenie Optimum Max,
  • wersja AOB dla osób do 66. roku życia,
  • indywidualne ubezpieczenie MdC, które dopasowane jest do potrzeb ubezpieczanego,
  • wersja AO o bardzo szerokim zakresie ochrony.

Każda z tych polis różni się poszczególnymi warunkami, co daje możliwość znalezienia takiej umowy, która najbardziej nam odpowiada i jest dostosowana do naszych potrzeb w danym okresie życia.

Jeżeli jesteś zainteresowany którąś z powyższych ofert i chcesz dowiedzieć się w tym temacie więcej – koniecznie skontaktuj się z pracownikiem naszej multiagencji Unilink S.A. Nasi agenci od wielu lat pomagają klientom w podpisaniu najkorzystniejszych umów, a dodatkowo są niezastąpieni w kwestii związanej z koniecznością wypełnienia obowiązkowej papierologii.