Człowiek Roku Ubezpieczeń na czele Grupy Unilink

źródło: własne

Igor Rusinowski, prezes Unilink S.A. otrzymał tytuł „Człowieka Roku Ubezpieczeń”, przyznawany przez redakcję Gazety Ubezpieczeniowej - jednego z wiodących mediów branżowych. Ten zaszczytny tytuł jest zwieńczeniem dotychczasowych osiągnięć w rozwoju Grupy, a w szczególności tych zrealizowanych na przestrzeni 2021 r. W uzasadnieniu wyróżnienia możemy przeczytać o osiągnięciach, takich jak:

- wprowadzenie na polski rynek Wefox - niemieckiego insurtechu, za serwis którego odpowiada Unext - spółka córka Unilink,

- udaną kontynuację międzynarodowej strategii, której celem jest budowa głównego dystrybutora ubezpieczeń w regionie Europy Środkowej i Wschodniej. Przejęcie Safety Brokers, głównego dystrybutora w Rumunii i Mołdawii, a także przejęcie I&G Insurance Brokers, wiodącego dystrybutora ubezpieczeń w Bułgarii,

- stworzenie koncepcji i organizację Olimpiady Wiedzy Ubezpieczeniowej,

- uruchomienie wspólnie z partnerami (Signal Iduna i SAU) społeczno-ubezpieczeniowego projektu ubezpieczeń dzieci i młodzieży pod nazwą „Kocham To Dbam”,

- budowę pozytywnego wizerunku marki i zwiększenie jej rozpoznawalności poprzez objęcie patronatem sponsorskim wszystkich rozgrywek Polskiej Ligi Siatkówki.

„Jestem bardzo miło zaskoczony, gdyż takie wyróżnienie nie było nawet w sferze moich marzeń. Tytuł Człowiek Roku jest nagrodą przyznaną jednej osobie, lecz z całą pewnością to zasługa także Zespołu Unilink, który każdego dnia pracuje na wspólny sukces. Dokładamy wszelkich starań, by naszym Partnerom biznesowym - Agentom i Towarzystwom - dostarczać wsparcie i rozwiązania jak najlepszej jakości. W zeszłym, niełatwym przecież roku, zrealizowaliśmy naprawdę świetne projekty. Dlatego ten tytuł jest dla mnie, i całego mojego, unilinkowego Zespołu, ogromną nagrodą i wspaniałym aktem uznania. Wyraźnie podkreśla unikalność naszej Grupy na rynku dystrybucji ubezpieczeń, już nie tylko w Polsce, ale również w całym Regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Serdecznie dziękuję redakcji Gazety Ubezpieczeniowej za ten zaszczytny tytuł- to dla mnie i dla nas ogromna radość. Dołączenie do tak prestiżowego grona dotychczasowych laureatów dodaje mnóstwa energii do podejmowania kolejnych wyzwań i działań. Dziękuję również całemu zespołowi Unilink oraz naszym partnerom biznesowym – wszyscy dołożyliście niezwykle cenną cegiełkę do tego wspaniałego wyróżnienia!” - komentuje Igor Rusinowski, prezes Unilink S.A.

Tytuł „Człowieka Roku Ubezpieczeń” jest przyznawany przez Gazetę Ubezpieczeniową od 2002 roku. W tym roku jednak, po raz pierwszy w historii nagrody, laureatem został prezes multiagencji ubezpieczeniowej.

Wśród laureatów tytułu znajdują się najznamienitsi przedstawiciele rynku ubezpieczeniowego w Polsce, między innymi: Tadeusz Szumlicz, Franz Fuchs, Jerzy Handschke, Piotr Narloch, Andrzej Klesyk, Paweł Dangel, Roger Hodgkiss, Aleksandra Wiktorow, Andrea Simoncelli i Peter Grudniak.

Przypomnijmy, że firma Unilink S.A. także została wyróżniona w Rankingu Gazety Ubezpieczeniowej otrzymując dwa lata wcześniej tytuł „Multiagencja Roku” za osiągnięcia w 2019 r.

A już w najbliższy czwartek, 13 stycznia br. o godz. 13:00 zapraszamy na specjalny live Gazety Ubezpieczeniowej, podczas którego gościem prowadzącej będzie „Człowiek Roku Ubezpieczeń 2021 r.” - Igor Rusinowski.

Zapraszamy do oglądania: