LGK/Viviamo dołącza do Grupy Unilink

Szanowni,

miło nam poinformować, że Unilink S.A. porozumiał się w zakresie zakupu 100% udziałów w agencji LGK/Viviamo. Od tego momentu LGK/Viviamo wchodzi w skład Grupy Unilink – lidera polskiego i środkowoeuropejskiego rynku dystrybucji ubezpieczeń – zarówno pod względem realizowanego przypisu, jak i szerokości oferty produktowej oraz zakresu wsparcia dla Agentów Ubezpieczeniowych. Wykorzystanie potencjału tego, co do tej pory było najlepsze w obydwu agencjach, budować będzie dalszą istotną przewagę konkurencyjną w przyszłości.

Misją Unilink jest konsekwentne budowanie najlepszej i największej Multiagencji w kraju. Najlepszej jakością oferty i serwisu dla Agentów Ubezpieczeniowych oraz solidnością i wiarygodnością dla Towarzystw Ubezpieczeniowych. Wierzymy, że połączenie dynamiki, wiedzy i zgromadzonego doświadczenia Unilink i LGK/Viviamo znacząco przybliża nas do tego celu. Połączenie sił i wybranie tego co najlepsze w obydwu firmach jest szczególnie ważne w dzisiejszych czasach, kiedy rynek Towarzystw Ubezpieczeń konsoliduje się, na Agentów jest przerzucane coraz więcej obowiązków, a o klientów – coraz częściej musimy konkurować z alternatywnymi kanałami sprzedaży i podmiotami z innych branż” – powiedziała Aleksandra Friedel, Prezeska Zarządu Unilink S.A.

Jarosław Łoń, Założyciel oraz Prezes Zarządu LGK/Viviamo dodaje: „Każda firma na pewnym etapie rozwoju musi podjąć decyzję o tym czy satysfakcjonuje ją obecna pozycja rynkowa czy też chce dokonać przełomowego wzrostu. Jako LGK/Viviamo uznaliśmy, że dążąc do perfekcji w ofercie i wsparciu dla współpracujących z nami Agentów Ubezpieczeniowych i chcąc sprostać wyzwaniom zmieniającego się rynku, dołączenie do Grupy Unilink, która jest liderem nie tylko w Polsce, ale i całym Regionie Europy Środkowo-Wschodniej, jest najlepszym rozwiązaniem. Wierzymy, że dzięki dalszej wytężonej pracy nad poszerzaniem naszej oferty dla Agentów Ubezpieczeniowych i podnoszeniem jakości naszego serwisu dla Państwa uda nam się osiągnąć wiele wspólnych sukcesów. Jednocześnie miło nam jest poinformować, że nową Prezeską Zarządu spółek Viviamo i LGK zostanie Pani Laura Byczkowska, znana wszystkim doskonale wieloletnia członkini Zarządu i udziałowiec obydwu agencji.”