Nowa Klasa już w ofercie Unilink!

źródło własne

Atrakcyjna oferta ubezpieczenia NNW szkolnego dla dzieci, młodzieży i studentów już w ofercie Unilink! Nowości występujące w ubezpieczeniu, to m.in. wyższe świadczenia za uszczerbek w placówce oświatowej oraz jeździectwo z uczestnictwem w klubie. Nowa Klasa to ubezpieczenie, którego rodzic oczekuje, a dziecko potrzebuje!

.

Na czym polega wyjątkowość ubezpieczenia?

„Nowa Klasa” to nasza wizja ubezpieczeń szkolnych, którą wspólnie z SIGNAL IDUNA kontynuujemy już kolejny rok – odpowiada Karolina Drzewiecka, Dyrektor Departamentu Współpracy z Partnerami Strategicznymi w Unilink – Pracując nad „Nową klasą” bardzo uważnie wsłuchaliśmy się w głosy naszych Agentów, którzy nie tylko posiadają ogromne doświadczenie, ale przede wszystkim wiedzę o oczekiwaniach Klientów w tym zakresie. W naszych rozmowach mocno wybrzmiały potrzeby rodziców m. in. odnośnie ryzyk takich jak pobyt w szpitalu czy poważna choroba, ale także sposobu wypłaty świadczeń w przypadku uszczerbku na zdrowiu. Dlatego właśnie w „Nowej Klasie” pobyt w szpitalu liczony jest już od pierwszego dnia, zakres chorób wchodzących w poważne zachorowanie został rozszerzony o cukrzycę typu I, a sami ubezpieczeni w przypadku uszczerbku w placówce oświatowej, mogą liczyć na wyższe świadczenie. Podczas naszych spotkań pojawiały się również rozważenia odnośnie sytuacji rodzin wielodzietnych, w których koszty związane z utrzymaniem nie tylko są duże wyższe, ale również odczuwalnie wzrosły rok do roku. Dlatego właśnie składka bazowa ubezpieczenia zaczyna się już od 31 zł rocznie – czyli mniej niż za godzinne korepetycje z matematyki, a Klienci kupując „Nową klasę” dla drugiego i kolejnego dziecka, otrzymają 20% zniżkę na polisę, a także 25% zniżki na ubezpieczenie turystyczne dla całej rodziny.”

Dodatkowe korzyści:

  • Ubezpieczenie „Nowa klasa” chroni dziecko przez 12 miesięcy i całą dobę, niezależnie od miejsca pobytu – w Polsce i za granicą, w szkole i poza nią.
  • Gwarantuje świadczenia m.in. w przypadku zachorowania na cukrzycę typu 1, epilepsji, boreliozy, koronawirusa.
  • Polisa w razie konieczności zapewni także opiekę psychologiczną i psychiatryczną.
  • Dostępne są także specjalne warianty ubezpieczenia dla szkół sportowych, a wariant standardowy został wzbogacony o jeździectwo.

Wygodna aktywacja polisy

Zakup i aktywacja polisy jest szybki i intuicyjny. Za pomocą dedykowanej strony: https://nowaklasa.pl/, - cały proces zajmie nie więcej niż 3 minuty. To świetne rozwiązanie dla klientów, którzy cenią sobie profesjonalne doradztwo agentów i preferują zakupy bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że klient skontaktuje się z agentem, by otrzymać kod rabatowy, pozwalający na zakup ubezpieczenia ze specjalną zniżką.
Już dziś zapytaj Agenta Unilink o Ubezpieczenie NNW „Nowa Klasa”!