Obejrzyj nagranie oraz fotorelację finału Olimpiady Wiedzy Ubezpieczeniowej!

źródło własne

Tak komentuje udział w Olimpiadzie Michał Bok, Najlepszy Agent 2022, zdobywca I miejsca w finale Olimpiady Wiedzy Ubezpieczeniowej:

Do Olimpiady podszedłem z marszu, bez szczególnego studiowania ogólnych warunków ubezpieczeń. Chciałem się po prostu sprawdzić. Najtrudniejsze były dla mnie pytania dotyczące firm, których na co dzień nie sprzedaję. Polegałem na szczęściu w takich przypadkach. Wiem, że na jedno pytanie odpowiedziałem błędnie, ale teraz już nie pamiętam czego dotyczyło. Napięcie było bardzo duże, a koncentracja ogromna. Ale warto było z wielu powodów. Poziom merytoryczny był wysoki, a atmosfera bardzo koleżeńska. Nie ukrywam, że największą nagrodą jest z mojej perspektywy roczne użytkowanie BMW, które będzie dla mnie mobilną, a w dodatku bezpłatną reklamą! Olimpiada Wiedzy Ubezpieczeniowej to dobra zabawa z elementem rywalizacji, która daje takiego pozytywnego „kopa” i wzmacnia dobre nastawienie do swojej pracy. Tak było u mnie. Bo przecież pracujemy po to, żeby osiągać satysfakcję!- opowiada Michał Bok – Najlepszy Agent 2022, zdobywca I miejsca w finale Olimpiady Wiedzy ubezpieczeniowej

Zobacz wideorelację z finału Olimpiady:

Złoci Partnerzy o Olimpiadzie

Gratuluję przede wszystkim zwycięzcom, ale też wszystkim uczestnikom Olimpiady. Wasze zaangażowanie i wiedza są imponujące. Stanowią gwarancję najwyższej jakości obsługi, jaką zapewniacie naszym klientom. Gratuluję też organizatorom Olimpiady. To niezwykle cenna inicjatywa dla całego rynku. Podnoszenie poziomu wiedzy i kompetencji agentów powinno być naszym wspólnym celem. Digitalizacja procesów biznesowych, wykorzystanie nowoczesnych technologii i coraz odważniejsze korzystanie z możliwości, jakie daje sztuczna inteligencja są dzisiaj wszechobecne. Ale tylko oparcie tych rozwiązań na fundamencie, jakim jest profesjonalny, wyposażony w szeroką wiedzę agent, pozwala w sposób pełny odpowiedzieć na potrzeby klienta dostarczając mu poczucie bezpieczeństwa- mówi Justyna Wajs, Członek Zarządu ERGO Hestii.

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem wiedzy, jaką wykazali się finaliści Olimpiady Wiedzy Ubezpieczeniowej. Już po raz kolejny jesteśmy partnerem tej niezwykle cennej dla naszej branży inicjatywy. Olimpiada promuje profesjonalne doradztwo ubezpieczeniowe, a przy okazji dostarcza dużo emocji i rozrywki. Serdecznie gratulujemy zdobywcy tytułu „Najlepszy Agent 2022” i już nie możemy doczekać kolejnych edycji wydarzenia - komentuje Michał Chyczewski, wiceprezes zarządu

Dla mnie, Olimpiada Wiedzy Ubezpieczeniowej to bardzo ciekawy i cenny dla całego rynku projekt. Żyjemy w dobie nowoczesnych technologii, które powodują pokusę korzystania przez sprzedawców z różnego rodzaju porównywarek, w poszukiwaniu li tylko niskiej ceny. Inicjatywa Unilinku, ku mojej pełnej aprobacie, promuje wielce pożądany model agenta eksperta, doradcy klienta, kogoś kto wie co sprzedaje i czego potrzebują klienci. Jestem pod wielkim wrażeniem poziomu wiedzy, gratuluję wszystkim nagrodzonym i uczestniczącym w Olimpiadzie. Dla Unilinku duże słowa uznania za inicjatywę- opowiada Krzysztof Stanisławski, Dyrektor Sprzedaży, Warta.

Partnerzy Olimpiady Wiedzy Ubezpieczeniowej

W projekt Olimpiady zaangażowały się towarzystwa ubezpieczeniowe: Ergo Hestia, Link4, Warta, Uniqa, Wiener, Compensa, InterRisk, Signal Iduna, Generali, TUW Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych oraz LUXMED Ubezpieczenia, a także Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu.

Patroni medialni wydarzenia: Miesięcznik Ubezpieczeniowy oraz Gazeta Ubezpieczeniowa.

Organizatorem i pomysłodawcą Olimpiady jest Unilink.

Więcej informacji na temat wydarzenia: olimpiada-ubezpieczeniowa.pl

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji!

1kreatyw-media_051_Easy-Resize.com.jpg

2kreatyw-media_048_Easy-Resize.com.jpg

3kreatyw-media_068_Easy-Resize.com.jpg

4kreatyw-media_054_Easy-Resize.com.jpg

5kreatyw-media_095_Easy-Resize.com.jpg

6kreatyw-media_118_Easy-Resize.com.jpg

7kreatyw-media_134_Easy-Resize.com.jpg

8kreatyw-media_141_Easy-Resize.com.jpg

9kreatyw-media_152_Easy-Resize.com.jpg

10kreatyw-media_184_Easy-Resize.com.jpg

11kreatyw-media_189_Easy-Resize.com.jpg

12kreatyw-media_226_Easy-Resize.com.jpg

13kreatyw-media_163_Easy-Resize.com.jpg

14kreatyw-media_167_Easy-Resize.com.jpg

15kreatyw-media_228_Easy-Resize.com.jpg

16kreatyw-media_206_Easy-Resize.com.jpg

17kreatyw-media_274_Easy-Resize.com.jpg

18kreatyw-media_283_Easy-Resize.com.jpg