Obejrzyj fotorelację Wielkiego Finału Olimpiady Wiedzy Ubezpieczeniowej!

W minioną sobotę odbył się Wielki Finał Olimpiady Wiedzy Ubezpieczeniowej. Tytuł „Najlepszego Agenta 2021” zdobył Kamil Franaszczuk, doradca ubezpieczeniowy, który od początku swojej kariery współpracuje z Unilink.

Wielki Finał Olimpiady Wiedzy Ubezpieczeniowej miał miejsce 3 lipca na kultowej scenie Relax w Warszawie. Uczestnicy, by zakwalifikować się do finału, musieli pokonać ponad 1000 doradców ubezpieczeniowych z całej Polski. Olimpiada odbyła się w atrakcyjnej formule, doskonale znanej z telewizyjnego teleturnieju „Jeden z dziesięciu”.

W emocjonującej rywalizacji mogli wziąć udział wszyscy chętni Agenci. Jako pomysłodawca i organizator Olimpiady zrobiliśmy coś oryginalnego, czego w branży ubezpieczeniowej jeszcze nie było. Nagrodziliśmy Agentów za wiedzę. Aviva, Compensa, Interrisk, Link4, Uniqa i Wiener to Towarzystwa Ubezpieczeniowe, które zaangażowały się w projekt Olimpiady i razem z Unilink wsparły Agentów w budowaniu wizerunku profesjonalistów oraz doceniły ich wymagającą pracę. Bardzo dziękuję partnerom Olimpiady - mówi Igor Rusinowski, Prezes Unilink.

Uczestnicy finału musieli wykazać się wiedzą z zakresu regulacji prawnych związanych z prowadzeniem działalności ubezpieczeniowej, a także oferty produktowej największych ubezpieczycieli. Aleksandra Friedel, Wiceprezes Zarządu Unilink, docenia uczestników nie tylko za wiedzę: Gratuluję uczestnikom przede wszystkim odwagi wystartowania w Olimpiadzie. Odważni ludzie zmieniają świat. Trzeba mieć odwagę, aby wziąć udział w pierwszej edycji ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Ubezpieczeniowej, składającej się z trzech etapów: najpierw testu online, później teleturnieju online i finalnie rywalizacji na żywo w studiu. Formuła teleturnieju musiała być dla wielu z nich zupełnie nowym doświadczeniem. Cieszę się, że tak wielu Agentów zdecydowało się wyjść poza strefę komfortu i spróbowało swoich sił w Olimpiadzie.

Po zaciętej rywalizacji, tytuł „Najlepszy Agent 2021” zdobył Kamil Franaszczuk z Sobótki. Zwycięzca otrzymał samochód BMW X1, czek o wartości 10 000 zł oraz 4 000 zł na reklamę. Drugie miejsce zajęła Martyna Łukawska z Warszawy, została nagrodzona czekiem o wartości 5 000 zł, a także bonem o wartości 4 000 zł na reklamę. Ostatnie miejsce na podium zdobył Michał Studnicki z Kalwarii Zebrzydowskiej, tym samym otrzymując czek o wartości 3 000 zł oraz 4 000 zł na reklamę. Laureaci Olimpiady zostali nagrodzeni również prenumeratą Gazety Ubezpieczeniowej oraz Dziennika Ubezpieczeniowego.

Jestem pod wrażeniem zarówno kompleksowej wiedzy uczestników Olimpiady, jak i koleżeńskiej atmosfery panującej wśród finalistów. Wszystko przebiegało w duchu sportowej rywalizacji, zgodnie z zasadą fair-play. Mamy wspaniałych doradców w branży ubezpieczeniowej, a w sobotę mieliśmy okazję poznać najlepszych z nich. Ogromne gratulacje dla całej dziesiątki, która znalazła się w finale- komentuje Piotr Głowski, Wiceprezes Unilink.

Nagranie Wielkiego Finału Olimpiady Ubezpieczeniowej: https://www.youtube.com/watch?v=WUTnffIMdNg

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji!

kreatyw-media_050.jpg

kreatyw-media_026.jpg

kreatyw-media_139.jpg

kreatyw-media_148.jpg

kreatyw-media_155.jpg

kreatyw-media_173.jpg

kreatyw-media_167.jpg

kreatyw-media_067.jpg

kreatyw-media_194.jpg

kreatyw-media_195.jpg