Poznajcie finalistów Olimpiady Wiedzy Ubezpieczeniowej dla Agentów

źródło własne

Drugi etap odbywał się w dniach 11-13 października. Rywalizacja miała na celu wyłonienie 10 najlepszych Agentów, którzy 21 października staną do walki o atrakcyjne nagrody i tytuł „Najlepszego Agenta 2022 roku”.

Jak przebiegał II etap Olimpiady?

Zakwalifikowani Agenci wzięli udział w teleturnieju online. Uczestnicy odpowiadali na pytania dotyczące regulacji prawnych związanych z prowadzeniem działalności ubezpieczeniowej oraz oferty produktowej największych ubezpieczycieli. Agenci wzięli udział w 10 spotkaniach w 10-osobowych grupach. Z każdego odcinka awansował Agent, który zgromadził największą liczbę punktów. Emocjonująca rywalizacja trwała 3 dni. Za sprawne przeprowadzenie odcinków odpowiadał prowadzący, Przemysław Kopiejka..

Obejrzyj odcinki II etapu

Z myślą o Was przygotowaliśmy specjalną playlistę na YouTubie. Dzięki niej macie dostęp do wszystkich odcinków drugiego etapu Olimpiady Wiedzy Ubezpieczeniowej.

Playlista z odcinkami na YouTubie:

https://bit.ly/3s1IuPy

Obejrzyj transmisje finału

Finałowa rywalizacja Olimpiady Wiedzy Ubezpieczeniowej dla Agentów zaplanowana jest na 21 października. Odbędzie się w warszawskim Hotelu Bristol o godzinie 15:00. Rywalizację będzie można śledzić online za pośrednictwem platformy streamingowej Meeting15, po wcześniejszym zarejestrowaniu się. Dostęp do wydarzenia jest całkowicie darmowy. Zapraszamy do wspólnego oglądania!

Link do transmisji finału:

https://bit.ly/3s1njgd