Ruszyły zapisy na Olimpiadę Wiedzy Ubezpieczeniowej

Olimpiada Wiedzy Ubezpieczeniowej to pierwsza taka inicjatywa w kraju, mająca na celu zwrócenie uwagi na profesjonalizm Agentów Ubezpieczeniowych i nagrodzenie najlepszych. Olimpiada skierowana jest do wszystkich Muliagentów, którzy chcą sprawdzić swoją wiedzę i stanąć do rywalizacji o tytuł „Najlepszego Agenta 2021”.

„Wiemy jak wielu jest naprawdę doskonałych Agentów. Praca w tym zawodzie jest niezwykle wymagająca. Agenci muszą zdawać egzaminy, być na bieżąco z przepisami regulującymi rynek, zmieniającymi się OWU, nowymi produktami i elastycznie obsługiwać różne systemy sprzedażowe. Mimo tak wielu obowiązków Agenci chętnie służą pomocą innym, doradzając i dzieląc się swoją wiedzą w dyskusjach na grupach dla Agentów, a swoją pracę oceniają przez pryzmat profesjonalnej obsługi klienta. Dlatego Unilink chce zwrócić uwagę na profesjonalne doradztwo Agentów Ubezpieczeniowych i specjalnie tą pracę docenić, wyłaniając i nagradzając najlepszych!” – mówi Agnieszka Błoch dyrektor Marketingu i PR Unilink, odpowiedzialna za organizację Olimpiady.

Laureaci Olimpiady zyskają nie tylko sławę i splendor, ale także wiele cennych nagród! M.in.:

  • auto BMW X1 (do użytkowania na rok),
  • nagrody pieniężne,
  • nagrody rzeczowe,
  • reklamę w mediach lokalnych.

Olimpiada Wiedzy Ubezpieczeniowej jest podzielona na trzy etapy. Pierwszy z nich odbędzie się 11 czerwca w formie testu wiedzy online. Zapisy do pierwszego etapu Olimpiady potrwają do 8 czerwca. Link do rejestracji: www.olimpiada-ubezpieczeniowa.pl.

Wydarzenie zostało objęte Patronatem Medialnym przez portal i fanpejdż na Facebooku Dumni z Ubezpieczeń oraz Gazetę Ubezpieczeniową. Partnerami projektu są Towarzystwa Ubezpieczeniowe: Aviva, Compensa, Interrisk, Link 4, Uniqa oraz Wiener.

Zapraszamy do śledzenia wydarzenia w mediach społecznościowych:
Profil Olimpiady na Facebooku >>

OWU_logo