Startuje UniWersytet ubezpieczeniowy dla Agentów

UniWersytet to nowoczesna i intuicyjna platforma szkoleniowa dla Agentów Unilink, która zawiera nie tylko szeroką bazę wiedzy i zapewnia realizację wymaganych szkoleń IDD, jest także wygodna, bezpłatna i dostępna non stop. UniWersytet posiada szereg funkcjonalności a zaświadczenie o spełnieniu obowiązku szkoleniowego zostanie automatycznie przekazanie do Ubezpieczycieli. To pierwsza taka multiagencyjna platforma szkoleniowa na polskim rynku - wprowadza ją Unilink.

UniWersytet to bardzo wygodne narzędzie stworzone szczególnie z myślą o multiagentach. Głównym jego założeniem jest to by Agent miał wszystkie informacje dotyczące wiedzy ubezpieczeniowej i swoich certyfikatów w jednym miejscu. To znacznie ułatwia pracę i pomaga zaoszczędzić cenny czas.

„Unilink zawsze mocno wspierał Agentów w zdobywaniu wiedzy i podnoszeniu kwalifikacji. Już 4 lata temu zdecydowaliśmy się stworzyć pierwsze stanowisko Trenera Biznesu, który na co dzień doradza Agentom: jak zarządzać placówką, jej pracownikami, czy np. co zrobić by pozbyć się słabych strony? Od zawsze realizowaliśmy także szkolenia online, najczęściej z wiedzy produktowej i przy współpracy z towarzystwami ubezpieczeniowymi. Od kilku lat prowadzimy również Akademię Agenta i to w jej ramach organizujemy Konwenty Wschodzących Gwiazd, podczas których szkolimy Agentów także z umiejętności miękkich.

Teraz przyszedł czas na UniWersytet – czyli w pełni online-owy i szeroko zaplanowany projekt, który doskonale poradzi sobie w obecnej sytuacji pandemii. To nasza odpowiedź na zapotrzebowanie ze strony Agentów jak i kolejne rozwiązanie, które ułatwia im spełnienie obowiązków prawnych” - mówi Piotr Głowski, wiceprezes Unilink S.A.

Najważniejszymi przewagami UniWersytetu Unilink są:

  • Pełna baza wiedzy w jednym miejscu
  • Nieograniczony dostęp- 24h/7
  • Zapewnienie realizacji wymogów IDD, bez zbędnych formalności
  • 15h szkoleń Agent może zrobić już w 2 dni!
  • Szkolenia można zatrzymywać i wracać do nich w dowolnym momencie, w zależności od indywidualnych preferencji
  • Intuicyjna obsługa
  • Wygodny dostęp z każdego urządzenia, również w wersji mobilnej
  • Bezpłatny dostęp
  • Nie wymaga zapisów

Dzięki korzystaniu z UniWersytetu, Agent nie musi martwić się, że któreś ze szkoleń nie zostanie zaraportowane do ubezpieczyciela. Z kolei w przypadku szkoleń na platformie Towarzystw, Agent przesyła zaświadczenie pobrane z platformy (TU) bądź sam zaczytuje je do sytemu Unilink i w ten sposób ma wszystko w jednym miejscu.

W UniWersytecie Unilink szkolenia IDD są wprowadzone zgodnie z zakresem tematycznym, a zastosowany czytelny podział (na szkolenia: majątkowe, życiowe i ogólne) sprawia, że Agent nie musi się zastanawiać czy wybrał poprawne i tym samym czy dane zaświadczenie zostanie przyjęte.

Docelowo UniWersytet to nie tylko szkolenia i rozbudowana bazy wiedzy, Agent będzie miał także dostęp do wielu różnych materiałów z branży ubezpieczeniowej i aktualnych ogłoszeń dotyczących nowości w Grupie Unilink, a także szkoleń innych niż zakres IDD.

Agnieszka Błoch
Dyrektor Dep. Marketingu i PR