Unilink oficjalnym sponsorem Polskiej Ligi Siatkówki

źródło: własne

Największa multiagencja w Polsce przez najbliższy rok będzie sponsorem wszystkich rozgrywek Polskiej Ligi Siatkówki S.A.

Unilink posiada zapewnioną wyłączność branżową. Działania sponsoringowe obejmą PlusLigę, TAURON Ligę i TAURON 1. Ligę oraz rozgrywki Superpucharu Polski i TAURON Pucharu Polski.

Współpraca z Polską Ligą Siatkówki idealnie wpisuje się w naszą strategię i pozwoli nam zbudować kolejną przewagę konkurencyjną. Piłka siatkowa to sport drużynowy, który jest spójny z naszymi wartościami takimi jak pasja, praca zespołowa i ambicja. Co więcej, ta dyscyplina sportu posiada wspaniałych kibiców. Niezmiernie cieszymy się, że będziemy mogli towarzyszyć im jako marka i wspólnie przeżywać sportowe emocje - komentuje Piotr Głowski, wiceprezes Unilink S.A.

Marketing sportowy to świetne narzędzie do budowania pozytywnego wizerunku naszej marki i zwiększenia jej rozpoznawalności wśród klientów końcowych. Wierzymy, że współpraca z Polską Ligą Siatkówki wpłynie również bardzo korzystnie na lokalny biznes współpracujących z nami Agentów- komentuje Agnieszka Błoch, Dyrektor Marketingu i PR w Unilink.

W ramach umowy sponsoringowej odbędzie się m.in. kampania reklamowa Unilink w trakcie meczy Polskiej Ligi Siatkówki, na kanale Polsat Sport, na antenie Radia Zet oraz na portalu Interia.

Dołącz do #NajlepsiKibicująNajlepszym!