Unilink przez kolejne dwa lata będzie sponsorem wszystkich rozgrywek Polskiej Ligi Siatkówki

źródło własne

Unilink, który w ubiegłym roku rozpoczął współpracę z Polską Ligą Siatkówki, przedłuża współpracę na lata 2022-2024. Sponsor wspiera PlusLigę, TAURON Ligę, TAURON 1. Ligę oraz rozgrywki AL-KO Superpucharu Polski i TAURON Pucharu Polski. Unilink zdecydował się także na poszerzenie zakresu współpracy.

W ramach rozszerzenia współpracy Unilink z Polską Ligą Siatkówki, m.in. pojawiło się logo firmy na strojach sędziowskich, by zwiększyć ekspozycję marki w trakcie meczy.

Potencjał marketingowy ligowej siatkówki

Przed rokiem z wielką radością witałem wśród sponsorów Polskiej Ligi Siatkówki firmę Unilink, ale dziś cieszę się jeszcze bardziej, bo skoro po roku współpracy nasz partner chce ją przedłużyć, to znaczy, że jest zadowolony z naszych dotychczasowych wspólnych działań oraz, że współpraca przynosi obopólne korzyści. Unilink to przecież kolejna bardzo mocna marka w Polsce, która dostrzega potencjał marketingowy ligowej siatkówkimówi Artur Popko, prezes Polskiej Ligi Siatkówki.

W Unilink cenimy sobie długotrwałe relacje z naszymi partnerami. Po roku współpracy z Polską Ligą Siatkówki zdecydowaliśmy się na jej przedłużenie na kolejne dwa lata. Siatkówka to przecież wspaniały sport, który przyciąga zarówno na trybuny, jak i przed telewizory tysiące polskich rodzin. To sport, który aż kipi pozytywną energią i atmosferą. A jednocześnie jest to dyscyplina sportu, która świetnie współgra z reprezentowanymi przez Unilink wartościami, takimi jak pasja, dbanie o zdrowie i współpraca, czyli gra zespołowamówi Piotr Głowski, członek zarządu Unilink.