Unilink zaprasza do Lublina na Superpuchary Polski w Piłce Siatkowej Kobiet i Mężczyzn

źródło: Polska Liga Siatkówki

Superpuchary Polski w Piłce Siatkowej Kobiet i Mężczyzn zostaną rozegrane w Lublinie już w środę 20 października 2021 r. Po raz pierwszy mecze o Superpuchar polski zostaną rozegrane tego samego dnia i w tym samym mieście. Warto już dziś zakupić bilety na to wyjątkowe wydarzenie sportowe. Wejściówki można zakupić już od 29 zł.

Dlaczego właśnie Lublin?

Ponieważ miasto to jest dynamicznie rozwijającym się ośrodkiem siatkarskim i jak mówi Artur Popko, prezes zarządu PLS S.A.:

Lublin to nowe i bardzo ciekawe miejsce na siatkarskiej mapie Polski. Chcemy w Lublinie stworzyć święto ligowej siatkówki! Taki pomysł wydaje się być optymalnym rozwiązaniem, także w dobie pandemii i napiętych kalendarzy rozgrywek. Cieszę się, że kibice będą mogli najpierw zobaczyć starcie najlepszych ekip poprzedniego sezonu TAURON Ligi, a po nim bitwę drużyn z PlusLigi. Szykuje się sporo emocji i doskonałej siatkówki.

Gdzie dokładnie w Lublinie odbędą się mecze?

W lubelskiej Hali Globus, gdzie zwykle o ligowe punkty w Lidze Mistrzów Świata walczy beniaminek PlusLigi – LUK Lublin.

Kto zawalczy o Superpuchar?

W starciu o Superpuchar Polski w piłce siatkowej kobiet im. Andrzeja Niemczyka 2021 spotkają się finaliści poprzednich rozgrywek TAURON Ligi – Grupa Azoty Chemik Police i Developres BELLA DOLINA Rzeszów już o godzinie 17:30. Natomiast o Superpuchar Polski w piłce siatkowej mężczyzn 2021 powalczą mistrz Jastrzębski Węgiel z wicemistrzem i zdobywcą Pucharu Polski – Grupą Azoty ZAKS-ą Kędzierzyn-Koźle o godzinie 20:30.

Gdzie można kupić bilety?

Bilety na oba mecze można zakupić na stronie https://www.ebilet.pl/sport/sporty-druzynowe/superpuchar-polski/

Zapraszamy!

SPK_SPM_2021_Unilink_zaprasza na Superpuchar