Znamy najlepszego Agenta w Polsce!

Od lewej: Piotr Głowski, Łukasz Linek, Igor Rusinowski, Michał Bok, Aleksandra Friedel źródło własne

21 października w hotelu Bristol w Warszawie odbył się emocjonujący finał Olimpiady Wiedzy Ubezpieczeniowej. Tytuł „Najlepszego Agenta 2022” i cenne nagrody zdobył Michał Bok z Zabrza.

W Olimpiadzie Wiedzy Ubezpieczeniowej wzięło udział ponad 1200 agentów z całej Polski. Po trzech intensywnych etapach rywalizacji, do wielkiego finału zakwalifikowali się: Bartosz Surma, Joanna Czajkowska- Michalik, Michał Stosio, Mateusz Moskwa, Michał Bok, Anna Rutkowska, Krzysztof Matuła, Jan Ślusarczyk, Piotr Kolinko oraz Paweł Pytlik.

Zwycięzcy Olimpiady

Tytuł „Najlepszego Agenta 2022”, czek o wartości 10 000 zł oraz auto BMW X2 do użytkowania na rok, otrzymał Michał Bok, doradca z Zabrza, który od 12 lat działa w branży ubezpieczeniowej. Drugie miejsce w rywalizacji zajął Mateusz Moskwa z Pszowa, zdobywając 5 000 zł. Trzecie miejsce na podium zajął Piotr Kolinko z Suwałk, wygrywając tym samym czek o wartości 3 000 zł.

Formuła wydarzenia znana z teleturnieju „Jeden z dziesięciu” sprawiła, że widzowie finału zgromadzeni zarówno w hotelu Bristol, jak i przed ekranami komputerów, z zapartym tchem śledzili zmagania doradców i trzymali kciuki za swoich faworytów. Finalistom należy się uznanie za ogromną wiedzę i odwagę zmierzenia się z najlepszymi doradami w branży - Aleksandra Friedel, członkini Zarządu Unilink.

Po finale, najlepsi Agenci w kraju, Partnerzy Olimpiady, a także przedstawiciele organizatora wydarzenia, wzięli udział w uroczystej kolacji, która była świetną okazją do networkingu, wymiany doświadczeń i refleksji.

Bardzo cieszy nas pozytywny feedback ze strony Agentów oraz Partnerów, którzy byli pod wrażeniem jakości organizacji Olimpiady i podkreślali wagę tego projektu dla naszej branży - kontynuuje Aleksandra Friedel.

Partnerzy Olimpiady Wiedzy Ubezpieczeniowej

W projekt Olimpiady zaangażowały się towarzystwa ubezpieczeniowe: Ergo Hestia, Link4, Warta, Uniqa, Wiener, Compensa, InterRisk, Signal Iduna, Generali, TUW Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, LUXMED Ubezpieczenia, a także Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu.

Patroni medialni wydarzenia: Miesięcznik Ubezpieczeniowy oraz Gazeta Ubezpieczeniowa.

Więcej informacji na temat wydarzenia: https://www.facebook.com/profile.php?id=100067670148298