W obecnej chwili w Będzinie nie ma placówki Unilink. Zapraszamy do naszych innych placówek zlokalizowanych w okolicy Będzina.

Ubezpieczenia Będzin

Każdy właściciel samochodu jest świadomy tego, że posiadanie OC jest jego obowiązkiem jako kierowcy. Co więcej, ubezpieczenie OC samochodu jest polisą obowiązkową, której konieczność jest regulowana prze ustawę o ubezpieczeniach obowiązkowych. Posiadając nieważne OC, narażasz się na poważne kary finansowe, a innych uczestników ruchu drogowego na niebezpieczeństwo. Dlatego też nie zwlekaj i już dziś udaj się do jednej z placówek Unilink S.A.

Placówki multiagencji ubezpieczeniowej Unilink S.A. znajdują się w ponad 600 lokalizacjach na terenie całej Polski. Z usług firmy mogą skorzystać także mieszkańcy Będzina – miasta położonego w południowej Polsce, w województwie śląskim. To miejsce z obszerną historią, w którym odwiedzający mogą poznać wiele zabytków, między innymi Zamek w Będzinie, wybudowany w XIV wieku jeszcze za czasów Kazimierza Wielkiego, czy też Kościół Św. Trójcy.

Udając się do placówki Unilink w Będzinie, zyskujesz pewność, że nasi doświadczeni doradcy w Twoje ręce składają najlepszą ofertę. Pamiętaj, że choć zakres OC jest jednakowy niezależnie od towarzystwa ubezpieczeniowego, jego cena u poszczególnych ubezpieczycieli może się znacznie różnić. Wpływ na końcową cenę mają także marka samochodu czy miejsce zamieszkania. W Będzinie różnice w cenie OC mogą wynosić nawet ponad 100 złotych.

Nasza multiagencja ma jednak do zaoferowania znacznie więcej niż ubezpieczenia komunikacyjne. Służymy swoją pomocą również w przypadku wyboru następujących polis:

  • na życie;
  • zdrowotnych;
  • szkolnych;
  • majątkowych;
  • rolnych;
  • turystycznych;
  • dla firm.

W Unilink największe znaczenie ma dla nas klient i jego zadowolenie. Dlatego nie wahaj się i już dziś udaj się do naszej placówki w Będzinie.