Ubezpieczenia Chorzów

Mieszkasz w Chorzowie lub okolicach i zastanawiasz się się, gdzie kupić polisę, która będzie odpowiadać Twoim potrzebom? Rozwiązaniem Twojego problemu może okazać się multiagencja ubezpieczeniowa Unilink S.A., której jedną z placówek znajdziesz właśnie w tym mieście. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku ubezpieczeń i co najważniejsze – współpracujemy z ponad 40 towarzystwami ubezpieczeniowymi. To właśnie u nas znajdziesz największy wybór ofert, które mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie.

Specjalnością naszej firmy są ubezpieczenia komunikacyjne. Zdajemy sobie sprawę, że wybór, jak i cena takiej polisy mogą przysporzyć wielu kłopotów. Warto jednak pamiętać, że ubezpieczenie OC jest w naszym kraju obowiązkowe, a za jego brak grozi kara pieniężna. Ostateczny koszt OC jest zależny także od miejsca zamieszkania oraz marki posiadanego samochodu. W Chorzowie średni koszt OC może wahać się od około 300 do prawie 500 złotych.

Oczywiście jest to kwota orientacyjna, a będąc naszym klientem, zyskasz możliwości skorzystania z atrakcyjnych zniżek, które wpłyną na obniżenie ostatecznej kwoty. Możesz wybrać także korzystne pakiety OC/AC i zwiększyć swoją ochronę w trakcie jazdy.

Ubezpieczenia komunikacyjne nie są jedynymi produktami, jakie znajdziesz w naszej ofercie. Oprócz nich możesz wybierać spośród interesujących ofert polis na życie, a także:

  • ubezpieczeń zdrowotnych;
  • ubezpieczeń majątkowych;
  • ubezpieczeń turystycznych;
  • ubezpieczeń szkolnych;
  • ubezpieczeń firmowych;
  • ubezpieczeń rolnych.

Nie wahaj się i już dziś odwiedź jedną z naszych placówek Unilink w Chorzowie. Nasi agenci ubezpieczeniowi są zawsze gotowi, aby pomóc Ci dokonać najlepszego wyboru!