Ubezpieczenia Cieszyn

Kupiłeś swoje wymarzone auto? To bez wątpienia powód do świętowania i radości. Pamiętaj jednak, że to również bardzo duża odpowiedzialność. Jednym z jej elementów jest posiadanie aktualnego ubezpieczenia OC. Dlaczego? Ubezpieczenie OC samochodu to obowiązkowa polisa, której konieczność posiadania określana jest przez ustawę o ubezpieczeniach obowiązkowych. Rezygnując z OC, narażasz innych uczestników ruchu drogowego na duże niebezpieczeństwo, a siebie na poważne straty finansowe.

Ze względu na jednakowy zakres OC wybór tej polisy z jednej strony nie jest trudny. Warto jednak pamiętać, że jego cena w poszczególnych towarzystwach, a nawet miastach może się znacznie różnić. W Cieszynie różnica pomiędzy wybranymi polisami może wynosić ponad 100 złotych.

Mieszkańców Cieszyna z pewnością ucieszy fakt, że swoje OC będą mogli wybrać w jednej z placówek multiagencji ubezpieczeniowej Unilink S.A. Przychodząc do naszej placówki, możesz liczyć na profesjonalne doradztwo ze strony naszych doświadczonych agentów ubezpieczeniowych. Z chęcią odpowiedzą na Twoje pytania, a także porównają ze sobą konkurencyjne oferty i pomogą Ci wybrać najlepszą.

Cieszyn to miasto położone w województwie śląskim, graniczące z Czechami. To miejsce o bardzo bogatej historii, dlatego tak chętnie odwiedzają je turyści z całego kraju. Jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc jest bez wątpienia romańska Rotunda z XI wieku – należąca do najstarszych świątyń chrześcijańskich w naszym kraju.

W Unilink znajdziesz nie tylko ubezpieczenia komunikacyjne. Służymy swoją pomocą również przy wyborze następujących polis:

  • na życie;
  • szkolnych;
  • turystycznych;
  • zdrowotnych;
  • dla firm;
  • rolnych.

Nie zwlekaj! Czekamy właśnie na Ciebie!