Ubezpieczenia Dąbrowa Górnicza

Mieszkańców Dąbrowy Górniczej i okolic z pewnością ucieszy fakt, że niezbędne im ubezpieczenia będą mogli z łatwością kupić w placówce Unilink S.A., która znajduje się także w tym mieście. Unilink to największa multiagencja ubezpieczeniowa i równocześnie lider ubezpieczeń w kraju. Do swoich osiągnięć możemy zaliczyć najwięcej sprzedanych polis rocznie (ponad 1,75 mln), a także najwięcej placówek w całym kraju (ponad 600 lokalizacji).

Produktami ubezpieczeniowymi, które w Uniilnk cieszą się niebywałą popularnością, są ubezpieczenia komunikacyjne. Z pewnością każdy właściciel samochodu jest świadomy tego, że posiadanie ważnego OC jest jego obowiązkiem, który określany jest także przez ustawę o ubezpieczeniach obowiązkowych. To właśnie sprawia, że zakres OC w każdym towarzystwie ubezpieczeniowym jest taki sam. Mimo to cena OC nie jest jednakowa. Dzieje się, tak ponieważ wpływ na jej wysokość mają czynniki takie jak rodzaj samochodu, wiek właściciela czy miejsce zamieszkania. W przypadku Dąbrowy Górniczej różnica w wysokości ubezpieczenia może wynieść nawet 100 złotych.

Dąbrowa Górnicza to miasto położone w województwie śląskim niedaleko Będzina. Choć przez długi czas była kojarzona z przemysłem, Dąbrowa Górnicza to miejsce atrakcyjne zarówno dla mieszkańców i turystów, w którym znajdą miejsce na wypoczynek. Miejscem, które będzie do tego idealne, są zbiorniki wodne Pogoria, a także znana w całym kraju Pustynia Błędowska.

Unilink to jednak nie tylko atrakcyjne ubezpieczenia komunikacyjne. W naszej ofercie znajdziesz następujące polisy:

  • na życie;
  • zdrowotne;
  • turystyczne;
  • majątkowe;
  • szkolne;
  • dla firm;
  • rolne.

Nasi doświadczeni agenci ubezpieczeniowi z chęcią odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i pomogą w doborze odpowiedniej polisy. Odwiedź nas już dziś!