Ubezpieczenia Leszno

W multiagencji Unilink S.A. staramy się, aby nasi klienci mogli wybierać z jak najszerszej palety ofert. Zależy nam, abyś powierzając tak ważną decyzję, jaką jest zabezpieczenie Twojej przyszłości, otrzymywał porady od wykwalifikowanych i wiarygodnych agentów. Jako popularna multiagencja ubezpieczeniowa chcemy być bliżej klientów, stąd też blisko 800 placówek, do których możesz udać się osobiście, aby dobrać rozwiązanie pasujące do Twojego stylu życia i priorytetów jest do Twojej dyspozycji. Znajdziesz nas również w województwie wielkopolskim, a dokładniej w Lesznie, którego historia sięga XIV wieku, a wizytówką jest barokowy Pałac Sułkowskich.

Niezależnie od miejsca, w którym stacjonujemy, stawiamy na różnorodność produktów. Oferta Unilink obejmuje podstawowe ubezpieczenia samochodowe, takie jak OC i AC, zabezpieczenia domu czy firmy. Z naszą pomocą zadbasz również o przyszłość swojej rodziny, wybierając pakiety zdrowotne czy polisy na życie. Pomożemy również, gdy zechcesz udać się na zasłużone wakacje. Dzięki wykupionej ochronie podróży zabezpieczysz swój bagaż czy własne zdrowie w razie nieprzewidzianych zdarzeń. Dysponujemy produktami od ponad czterdziestu firm ubezpieczeniowych – gwarantujemy więc, że znajdziesz satysfakcjonujący wariant, niezależnie od budżetu czy priorytetów.

Dobrze dobrane ubezpieczenie może zdjąć z Twoich barków wiele trosk i niepotrzebnych inwestycji. Nie czekaj, aż życie Cię zaskoczy. Zastanów się co chcesz zabezpieczyć przed niespodziewanymi zdarzeniami i zgłoś się do biura Unilink. Nasi przedstawiciele dokładnie wysłuchają Twoich potrzeb i na ich podstawie dobiorą produkt, który pozwoli Ci spać spokojnie.