Ubezpieczenia Mielec

Jednymi z popularniejszych ubezpieczeń są te, które związane z posiadaniem zarejestrowanego pojazdu. Obowiązkowo płacimy tak zwane OC, które możemy rozszerzyć również o pakiet AC i inne udogodnienia. Jednak to nie jedyne składki, jakie płacimy – coraz chętniej decydujemy się na polisy chroniące nasze życie, zdrowie oraz te, które obejmują też naszych najbliższych. Co warto o nich wiedzieć? Jakie warianty wybrać? Na to pytanie odpowiedź może udzielić pracownik firmy Unilink S.A. Jedna z placówek znajduje się w między innymi w Mielcu.

To miejscowość usytuowana w województwie podkarpackim, a dokładniej nad rzeką Wisłoką. Znajduje się tutaj między innymi zabytkowy pałac oraz pochodzący z przełomu XVII i XVIII wieku Kościół Św. Mateusza. To miejsce przyciąga uwagę przejeżdżających przez nie turystów. Z kolei mieszkańcy miasta mogą udać się do biura, aby spotkać się z przedstawicielem naszej firmy.

Już dzisiaj umów się telefonicznie na spotkanie w placówce multiagencji Unilink. Dowiedz się, jakie zniżki możesz uzyskać oraz jak poprawnie wypełnić niezbędną papierologię, której często jest niemało. Skonsultuj swój wybór z pracownikiem firmy i wybierz możliwie najlepsze i najkorzystniejsze finansowo rozwiązanie. Jakie ubezpieczenia są naszą specjalnością? Pomagamy zarówno indywidualnym klientom, jak i właścicielom firm, którzy szukają ofert idealnych dla ich pracowników. Polisy na życie czy zdrowie to codzienność. Mamy też doświadczenie w zakresie ubezpieczeń rolnych, szkolnych, komunikacyjnych, turystycznych czy majątkowych.