Ubezpieczenia Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki usytuowany około 30 km od Warszawy, a jego granice wyznaczają następujące rzeki: Wisła, Narwia i Wkra. Miasto to stało się kolejną na mapie siedzibą biura multiagencji Unilink S.A. Zawitaliśmy do miejsca, którego wizytówką jest Twierdza Modlin, a to wszystko po to, by być bliżej naszych klientów.

Możliwość bezpośredniego obcowania z naszymi odbiorcami, jest dla nas równie ważne, co dbanie o kompetencję przedstawicieli agencji. Siedziba firmy Unilink, która znajduje się w niedalekim położeniu Skweru im. Ks. Stanisława Poniatowskiego, jest do Twojej dyspozycji.

W naszej ofercie znajdziesz rozwiązania przygotowane przez kilkadziesiąt towarzystw ubezpieczeniowych. Wśród nich proponować możemy polisy, które należą do grupy ubezpieczeń:

  • komunikacyjnych (OC/AC, NW itp.),
  • obejmujących nieruchomości,
  • na życie oraz pakietów zdrowotnych,
  • szkolnych,
  • podróżnych,
  • firmowych (zabezpieczenie przedsiębiorstwa oraz życia i zdrowia pracowników),
  • dedykowanych (ubezpieczenia dla rolników, narciarzy, sportowców itp.).

Jako lider ubezpieczeń, agencja Unilink S.A. gwarantuje dostęp do najszerszej liczby ofert oraz fachową pomoc wykwalifikowanych i zaufanych przedstawicieli. Działamy z myślą o zapewnieniu bezpiecznej przyszłości, a także komfortu psychicznego i materialnego naszych klientów. Bogaty wybór polis zapewnia możliwość dopasowania rozwiązania, do niemal każdej sytuacji życiowej i finansowej interesantów.

Czekamy na Ciebie w naszym biurze. Przyjdź i znajdź odpowiedzi na nurtujące Cię pytania czy wątpliwości. Uważnie wysłuchamy Twoich potrzeb, a na ich podstawie znajdziemy rozwiązanie, które uchroni Cię przed przykrymi skutkami nieszczęśliwych zdarzeń.