Unilink Ubezpieczenia Bełchatów Piłsudskiego

  • Otwarte do: 17:00
  • poniedziałek 09:00 - 17:00
  • wtorek 09:00 - 17:00
  • środa 09:00 - 17:00
  • czwartek 09:00 - 17:00
  • piątek 09:00 - 17:00
  • sobota nieczynne
  • niedziela nieczynne
ul. Piłsudskiego 1 ,
97-400 Bełchatów

Potrzebujesz polisy na życie lub chcesz ubezpieczyć swój dom? A może szukasz odpowiedniego ubezpieczenia turystycznego na wakacje dla całej rodziny? W Unilink S.A. posiadamy najszerszą ofertę ubezpieczeniową na rynku, dlatego możesz mieć pewność, że wybierając nasze usługi, znajdziesz ofertę w pełni odpowiadającą Twoim potrzebom.

Jako największa multiagencja ubezpieczeniowa w Polsce możemy poszczycić się świetnymi wynikami sprzedażowymi. Najwięcej sprzedanych polis rocznie sprawia, że jesteśmy liderem ubezpieczeń w kraju. Oprócz tego posiadamy najwięcej współpracujących z nami agentów, a nasze placówki ubezpieczeniowe znajdują się na terenie całej Polski. Dzięki temu możemy dotrzeć do każdego klienta, bez względu na jego miejsce zamieszkania. Ponadto swoje usługi zapewniamy również zdalnie: za pośrednictwem telefonu lub internetu.

Swoim klientom oferujemy profesjonalne doradztwo z zakresu standardowych ubezpieczeń komunikacyjnych, polis na życie czy ubezpieczeń zdrowotnych wraz z pakietami medycznymi. Z nami ubezpieczysz swój dom i mieszkanie. Oprócz tego możesz liczyć na fachowe doradztwo w zakresie ubezpieczeń rolnych, firmowych, szkolnych oraz turystycznych. Każdemu z naszych klientów zapewniamy personalne doradztwo i profesjonalną obsługę.

Będąc klientem Unilink S.A., nie musisz już martwić się terminami czy załatwianiem formalności. Nasi doradcy zadbają o ciągłość Twojej polisy, a także o to, aby w zasięgu Twojej ręki znalazły się atrakcyjne zniżki.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego biura w Bełchatowie mieszczącego się przy ulicy Piłsudskiego 1. Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego.

Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00.

Kalkulator on-line

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej

Zobacz inne placówki w pobliżu: