Unilink Ubezpieczenia Bielsko-Biała Hałcnowska

  • Otwarte do: 17:00
  • poniedziałek 10:00 - 17:00
  • wtorek 10:00 - 17:00
  • środa 10:00 - 17:00
  • czwartek 10:00 - 17:00
  • piątek 10:00 - 17:00
  • sobota nieczynne
  • niedziela nieczynne
ul. Hałcnowska 134 ,
43-346 Bielsko-Biała

Towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce nie brakuje, wprost przeciwnie – każdego roku przybywają kolejne. Chociaż daje to zdecydowanie szersze pole manewru, to jednocześnie jest także dość problematyczne, ponieważ przeciętnemu klientowi trudno być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami. Porównanie ofert wszystkich ubezpieczycieli graniczy z niemożliwością. Zajęłoby to bardzo dużo czasu, a przecież wiadomo, że nie każdy z nas może sobie pozwolić na spotkania z przedstawicielami poszczególnych ubezpieczalni.

Dlatego powstała nasza multiagencja Unilink S.A. – to my możemy zestawić dla Ciebie propozycje od różnych towarzystw ubezpieczeniowych, a także wskazać te, które rzeczywiście są warte rozważenia. Powiedz nam, czego konkretnie oczekujesz od swojej polisy na życie, polisy majątkowej, rolnej, firmowej, turystycznej, zdrowotnej czy polisy szkolnej, a my postaramy się wyszukać taką opcję, która w pełni Cię zadowoli.

Zapraszamy serdecznie na spotkanie z jednym z naszych agentów w placówce partnerskiej w Bielsku-Białej przy ul. Hałcnowskiej 134. Można do nas zaglądać od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-17:00. Nasi klienci mogą swobodnie korzystać z darmowego parkingu przed biurem, a w razie braku możliwości dojechania własnym samochodem polecamy skorzystanie z komunikacji miejskiej. Dogodna lokalizacja sprawia, że z łatwością można do nas dotrzeć.

Jeśli taka forma bardziej Ci odpowiada, możesz także do nas zadzwonić. Bez względu na sposób kontaktu możemy zapewnić, że otrzymasz od nas przydatne wskazówki oraz profesjonalne wsparcie na wszystkich etapach podpisywania umowy z ubezpieczycielem.

Kalkulator on-line

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej