Unilink Ubezpieczenia Bystrzyca Kłodzka

  • Otwarte do: 16:00
  • poniedziałek 08:00 - 16:00
  • wtorek 08:00 - 16:00
  • środa 08:00 - 16:00
  • czwartek 08:00 - 16:00
  • piątek 08:00 - 16:00
  • sobota nieczynne
  • niedziela nieczynne
ul. Wojska Polskiego 20 ,
57-500 Bystrzyca Kłodzka

Popularne towarzystwa ubezpieczeniowe proponują ciekawe oferty dotyczące różnego rodzaju polis – zarówno tych indywidualnych, jak i grupowych, które stosuje się najczęściej w zakładach pracy. Okazuje się jednak, że wybór najkorzystniejszej umowy wcale nie jest prosty – konieczne są spotkania z przedstawicielami, a także wypełnianie dostępnych formularzy, dzięki którym możliwe będzie obliczenie odpowiedniej składki.

Właśnie dlatego powstała nasza multiagencja Unilink S.A., która specjalizuje się w doradztwie związanym z szeroko pojętym tematem ubezpieczeń. Doskonale wiemy, jakie zapisy powinny znaleźć się w umowie, aby była ona korzystna dla klienta. Zajmujemy się m.in. polisami majątkowymi, rolnymi, na życie, chroniącymi zdrowie, turystycznymi czy też ubezpieczeniami szkolnymi. Pomagamy zachować ciągłość zawartego z ubezpieczycielem kontraktu poprzez regularne informowanie o terminach związanych z uiszczeniem kolejnej opłaty.

Bystrzyca Kłodzka to jedno z miast, w którym nasza multiagencja Unilink S.A. także posiada swoją placówkę. Interesantów zapraszamy do odwiedzenia naszego biura usytuowanego przy ul. Wojska Polskiego 20. Każdego zachęcamy do spotkania.

Lokal czynny jest dla klientów do poniedziałku do piątku. Można skontaktować się z nami telefonicznie, jednak najlepszym wyborem będzie osobiste spotkanie z naszym pracownikiem. Zapraszamy w godzinach od 8:00 do 16:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

Kalkulator on-line

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej