Unilink Ubezpieczenia Chełm Lwowska

  • Otwarte do: 18:00
  • poniedziałek 09:00 - 18:00
  • wtorek 09:00 - 18:00
  • środa 09:00 - 18:00
  • czwartek 09:00 - 18:00
  • piątek 09:00 - 18:00
  • sobota nieczynne
  • niedziela nieczynne
ul. Lwowska 81
22-100 Chełm

Nasi klienci zaufali naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz wykwalifikowanej kadrze. Multiagencja Unilink S.A. nie od dzisiaj pomaga każdemu, kto poszukuje idealnej oferty ubezpieczeniowej. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, a współpraca w miłej atmosferze gwarantuje, że zakup polisy przestaje być stresującym momentem w życiu.

Wskazujemy nie tylko jak należy poprawnie weryfikować umowy oferowane przez towarzystwa ubezpieczeniowe, ale pilnujemy również terminów spłaty składek oraz pomagamy w wypełnianiu obowiązkowych formularzy. Doradzamy w tej kwestii od lat, a klienci chętnie do nas wracają. Zakres naszych usług jest szeroki, ponieważ zajmujemy się zarówno ubezpieczeniami jednoosobowymi, jak i grupowymi. Każdą sprawę traktujemy indywidualnie, ponieważ tylko w ten sposób możemy poznać oczekiwania interesantów.

Nasza multiagencja Unilink S.A. dostępna jest do Państwa dyspozycji w różnych miastach naszego kraju. Zachęcamy, aby sprawdzić, które biuro znajduje się najbliżej, a następnie by skontaktować się z nami i umówić na spotkanie. Jedna z placówek jest także w Chełmie, a dokładniej przy ul. Lwowskiej 81 – tuż obok sklepu Carrefour. Dojazd komunikacją miejską jest jak najbardziej możliwy. Przed lokalem znajduje się także parking samochodowy.

Pracujemy w następujących godzinach – od 9:00 do 18:00 przez pięć dni w tygodniu. Zapraszamy od poniedziałku do piątku. Zachęcamy, by spotkać się z naszym przedstawicielem osobiście, jednak przewidujemy także możliwość kontaktu telefonicznego.

Kalkulator on-line
Publikowane opinie nie są weryfikowane

Sprawdź co mówią o nas klienci:

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej