Unilink Ubezpieczenia Chorzów Siemianowicka

  • Otwarte do: 17:00
  • poniedziałek 08:00 - 17:00
  • wtorek 08:00 - 17:00
  • środa 08:00 - 17:00
  • czwartek 08:00 - 17:00
  • piątek 08:00 - 17:00
  • sobota nieczynne
  • niedziela nieczynne
ul. Siemianowicka 50 ,
41-503 Chorzów

Ubezpieczenie to nie żarty – w końcu kupując dowolną polisę, staramy się upewnić, nawet kilkukrotnie, że rzeczywiście będzie ona dla nas korzystna. Zwracamy przy tym uwagę na wysokość składek, kontakt z ubezpieczycielem, treść umowy, a przede wszystkim zakres. Niestety rozeznanie się we wszystkich formalnościach może stanowić nie lada wyzwanie. Dlatego też powstała nasza multiagencja, by pomagać wszystkim klientom – zarówno indywidualnym, jak i biznesowym – we wskazaniu tego towarzystwa ubezpieczeniowego, które jest faktycznie godne zaufania.

W Unilink S.A. doradzamy interesantom w wyborze odpowiedniej polisy, dajemy cenne wskazówki dotyczące składania oraz wypełniania poszczególnych dokumentów, a także troszczymy się o przedłużenie umowy. Bez względu na to, jakie masz pytanie z zakresu ubezpieczeń, z chęcią na nie odpowiemy. Dlatego też jesteśmy liderem na polskim rynku, ponieważ możemy dla Ciebie porównać oferty niemal wszystkich ubezpieczycieli w Polsce.

Zadzwoń do nas lub też zajrzyj do naszej placówki partnerskiej mieszczącej się w Chorzowie przy ulicy Siemianowickiej 50. Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00. Wszystkim odwiedzającym gwarantujemy miejsce na bezpłatnym parkingu, a w razie potrzeby można też do nas dotrzeć za pośrednictwem komunikacji miejskiej. Uraczymy Cię pyszną kawą lub herbatą, a następnie wspólnie ustalimy, które ubezpieczenie będzie dla Ciebie najlepsze.

Kalkulator on-line

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej