Unilink Ubezpieczenia Choszczno

  • Otwarte do: 17:00
  • poniedziałek 09:00 - 17:00
  • wtorek 09:00 - 17:00
  • środa 09:00 - 17:00
  • czwartek 09:00 - 17:00
  • piątek 09:00 - 17:00
  • sobota 09:00 - 14:00
  • niedziela nieczynne
ul. Wolności 38
73-200 Choszczno

Czy w chwili, kiedy pragniemy znaleźć jak najlepsze ubezpieczenie – na życie, zdrowotne, majątkowe bądź turystyczne – rzeczywiście musimy umawiać się na spotkania z poszczególnymi ubezpieczycielami, by dobrze poznać ich ofertę i podjąć rozsądną decyzję? W żadnym razie! Wystarczy, że zwrócisz się do nas, a to my zajmiemy się dla Ciebie porównaniem najlepszych propozycji ubezpieczeniowych na rynku.

W Unilink S.A. stawiamy na profesjonalizm, rzetelność i indywidualne podejście, a ponad wszystko cenimy sobie dobro naszych klientów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dowolna polisa, chociażby szkolna bądź komunikacyjna, powinna spełniać określone warunki i rzeczywiście chronić we wskazanych sytuacjach. Dlatego też z ogromną przyjemnością pomagamy interesantom wybrać godne zaufania towarzystwo ubezpieczeniowe, wspieramy podczas wypełniania wszelkich formalności, a nawet troszczymy się o przedłużenie umowy.

Jeśli chcesz spotkać się z naszymi przedstawicielami osobiście, serdecznie zachęcamy do odwiedzania naszej placówki partnerskiej w Choszcznie przy ul. Wolności 38. Tuż obok znajduje się kiosk Kleks oraz przystanek autobusowy, dlatego łatwo dotrzesz do nas komunikacją miejską. Wybierając własny samochód, możesz skorzystać z bezpłatnego parkingu tuż przed biurem, który udostępniamy klientom. Pracujemy od poniedziałku do piątku między 9:00 a 17:00, a do tego w soboty od 9:00 do 14:00.

Jeśli jednak nie możesz do nas zajrzeć, polecamy kontakt telefoniczny: Irena - 577 790 330. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Kalkulator on-line
Publikowane opinie nie są weryfikowane

Sprawdź co mówią o nas klienci:

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej

Zobacz inne placówki w pobliżu: