Unilink Ubezpieczenia Chrzanów Mieszka I

Unilink Ubezpieczenia Chrzanów Mieszka I
  • Otwarte do: 17:00
  • poniedziałek 09:15 - 17:00
  • wtorek 09:15 - 17:00
  • środa 09:15 - 17:00
  • czwartek 09:15 - 17:00
  • piątek 09:15 - 17:00
  • sobota nieczynne
  • niedziela nieczynne
ul. Mieszka I 9A ,
32-503 Chrzanów

Obecnie mamy bardzo łatwy dostęp do wszelkiego rodzaju ubezpieczeń, dzięki czemu możemy z powodzeniem otoczyć ochroną nie tylko zdrowie i życie, ale także firmę, dobytek czy gospodarstwo rolne. Rzeczywiście posiadanie efektywnej polisy może się okazać bardzo przydatne. Nawet jeśli trzymamy się zasad bezpieczeństwa i zachowujemy ostrożność, niektórych zdarzeń zwyczajnie nie jesteśmy w stanie przewidzieć.

Kiedy jednak przychodzi do wyboru oferty od towarzystwa ubezpieczeniowego, może się okazać, że niektóre pojęcia są dla nas niejasne, a na dodatek nie jesteśmy pewni, czy proponowane warunki faktycznie są dla nas korzystne. Na szczęście można się o tym przekonać w prosty sposób.

W Unilink S.A. zajmujemy się właśnie kompleksowym doradztwem z dziedziny ubezpieczeń. Doskonale orientujemy się w wariantach chroniących życie i zdrowie, ale wiemy też wszystko o polisach turystycznych, komunikacyjnych, firmowych, majątkowych, rolnych czy szkolnych. Objaśniamy wszelkie zawiłości, zestawiamy ze sobą poszczególne oferty, pomagamy w wyborze najlepszej propozycji i wspieramy w trakcie dopełniania koniecznych formalności. Dzięki nam zyskasz pewność, że odpowiednio się ubezpieczysz, bez konieczności nadwyrężania budżetu domowego.

Mieszkańców Chrzanowa i okolic zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki przy ulicy Mieszka I 9A (w pawilonie handlowym, obok piekarni). Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:15-17:00. W razie potrzeby można też zgłosić się do nas przez internet lub po prostu zadzwonić.

Kalkulator on-line

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej