Unilink Ubezpieczenia Czaplinek Długa

  • Otwarte do: 12:00
  • poniedziałek 10:00 - 16:00
  • wtorek 10:00 - 16:00
  • środa 10:00 - 16:00
  • czwartek 10:00 - 16:00
  • piątek 10:00 - 16:00
  • sobota 10:00 - 12:00
  • niedziela nieczynne
ul. Długa 18 ,
78-550 Czaplinek

W gąszczu ofert, jakimi zarzucają nas z każdej strony towarzystwa ubezpieczeniowe, można się pogubić. Oczywiście najprostszym rozwiązaniem byłoby wybranie tej, która nawinie się jako pierwsza, jednak przecież musimy pamiętać o tym, że polisa jest bardzo istotną usługą, dlatego decyzji o niej nie należy podejmować zbyt pochopnie. Żebyś zatem mógł łatwiej się odnaleźć w kruczkach prawnych czy też innych zawiłościach ubezpieczeniowych, polecamy skorzystanie z usług naszej firmy.

Jako Unilink S.A. działamy na polskim rynku już od lat. Zadowoleni klienci, którzy dzięki nam znajdują idealne ubezpieczenie, możemy liczyć w setkach i tysiącach. Interesanci chętnie do nas wracają – a to wszystko za sprawą profesjonalizmu i indywidualnego podejścia do każdej sprawy.

Poszukujesz polisy firmowej? Chcesz ubezpieczyć samochód, nieruchomość, a może zadbać o swoje interesy podczas wyjazdu za granicę? Bez względu na to, co Cię do nas sprowadza, z największą przyjemnością pomożemy.

Odwiedź nas koniecznie w naszej placówce partnerskiej w Czaplinku przy ul. Długiej 18 (tuż obok Biedronki). W biurze zastaniesz nas od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-16:00, a także w soboty między 10:00 a 12:00. Klienci, którzy zajrzą do nas osobiście, mogą skorzystać z parkingu oraz z kąciku przeznaczonego dla dzieci. Ci zaś, którzy nie mają możliwości wpaść na spotkanie, mogą się z nami skontaktować telefonicznie. Zapraszamy!

Kalkulator on-line

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej