Unilink Ubezpieczenia Dąbrowa Górnicza Graniczna

  • Otwarte do: 15:30
  • poniedziałek 07:30 - 15:30
  • wtorek 07:30 - 15:30
  • środa 07:30 - 15:30
  • czwartek 07:30 - 15:30
  • piątek 07:30 - 15:30
  • sobota nieczynne
  • niedziela nieczynne
ul. Graniczna 21
41-300 Dąbrowa Górnicza

Wiemy, jak trudny może być wybór odpowiedniego ubezpieczenia w obecnych czasach. Intensywne tempo życia i częste zmiany sprawiają, że zawsze chcemy być przygotowani na każdą możliwość. Dlatego jeśli szukasz polisy, która będzie odpowiadać Twoim wszystkim potrzebom, multiagencja Unilink S.A. to najlepszy wybór w tej kwestii.

Jesteśmy nie tylko największą agencją ubezpieczeniową w kraju z największą liczbą sprzedanych polis rocznie. Swoim klientom oferujemy wieloletnie doświadczenie oraz indywidualne podejście. Możesz mieć pewność, że decydując się na wybór oferowanych przez nas usług, otrzymasz nie tylko kompleksową pomoc, ale znajdziesz polisę, dzięki której Ty i Twoi bliscy zawsze będziecie czuć się bezpiecznie.

W swojej szerokiej ofercie posiadamy nie tylko standardowe ubezpieczenia samochodowe jak OC i AC. W Unilink znajdziesz polisy na życie, ubezpieczenia firmowe, rolne (upraw i gospodarstw), a także ubezpieczenia zdrowotne z atrakcyjnymi pakietami medycznymi. Zadbamy o bezpieczeństwo Twoich dzieci w szkole, a także o bezpieczeństwo całej Twojej rodziny podczas urlopu. Niezależnie od tego, czy szukasz ubezpieczenia indywidualnego, czy grupowego, możesz liczyć na pomoc.

Jako klient Unilink S.A. możesz skoncentrować się na tym, co w życiu naprawdę ważne. Wszelkimi formalnościami, jak ciągłość polisy, zajmą się nasi doświadczeni agenci ubezpieczeniowi. Zadbają także o to, abyś mógł skorzystać z atrakcyjnych zniżek.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki mieszczącej się w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Granicznej 21. Świetna lokalizacja sprawia, że można do nas dojechać zarówno autem, jak i komunikacją miejską.

Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30.

Kalkulator on-line
Publikowane opinie nie są weryfikowane

Sprawdź co mówią o nas klienci:

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej