Unilink Ubezpieczenia Elbląg Giermków

  • Otwarte do:
  • poniedziałek 09:00 - 17:00
  • wtorek 09:00 - 17:00
  • środa 09:00 - 17:00
  • czwartek 09:00 - 17:00
  • piątek 09:00 - 17:00
  • sobota nieczynne
  • niedziela nieczynne
ul. Giermków 5 ,
82-300 Elbląg

Unilink S.A. to największa w Polsce multiagencja ubezpieczeniowa. Jako lider ubezpieczeń w kraju możemy poszczycić się najszerszą ofertą polis na rynku, a także największą liczbą sprzedanych rocznie polis. Posiadamy największą sieć współpracujących z nami agentów, a także największą liczbę placówek na terenie całego kraju. Wybierając Unilink, masz pewność, że uda Ci się znaleźć najlepszą polisę, w pełni dopasowaną do swoich potrzeb.

Oprócz standardowych ubezpieczeń samochodowych jak OC i AC, specjalizujemy się w polisach na życie, ubezpieczeniach zdrowotnych, firmowych, rolnych czy ubezpieczeniach nieruchomości. Ponadto zadbamy o bezpieczeństwo Twojego dziecka w szkole (NNW), a także zagwarantujemy Ci spokojny pobyt podczas dalekiej podróży (ubezpieczenie turystyczne).

Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie. Zapewniamy personalne doradztwo na najwyższym poziomie. Niezależnie od tego, czy jesteś klientem indywidualnym, czy prowadzisz własną działalność gospodarczą, z naszej strony możesz liczyć na najwyższy profesjonalizm.

Korzystając z usług Unilink, znajdziesz nie tylko ofertę ubezpieczeniową. Nasi wykwalifikowani i doświadczeni agenci pomogą Ci w załatwieniu wszelkich niezbędnych formalności, jak zachowanie ciągłości Twojego ubezpieczenia. Od tej pory nie będziesz musiał martwić się, czy Twoja polisa zostanie automatycznie przedłużona.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki w Elblągu mieszczącej się przy ulicy Giermków 5. W zależności od potrzeb zachęcamy również do kontaktu telefonicznego.

Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00.

Kalkulator on-line

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej