Unilink Ubezpieczenia Ełk Toruńska

  • Otwarte do:
  • poniedziałek 09:00 - 16:00
  • wtorek 09:00 - 16:00
  • środa 09:00 - 16:00
  • czwartek 09:00 - 16:00
  • piątek 09:00 - 16:00
  • sobota nieczynne
  • niedziela nieczynne
ul. Toruńska 10 ,
19-300 Ełk

Zastanawiasz się nad wyborem polisy ubezpieczeniowej, ale nie wiesz, który wariant będzie dla Ciebie najlepszy oraz jakie towarzystwo ubezpieczeniowe wybrać? Zachęcamy do skorzystania z usług Unilink S.A. Jesteśmy największą multiagencją ubezpieczeniową w Polsce i tym samym liderem wśród ubezpieczeń. Posiadamy najbardziej rozbudowaną ofertę ubezpieczeń na rynku oraz najwięcej sprzedanych polis rocznie.

Do każdego ze swoich klientów podchodzimy indywidualnie, wykazując się pełnym profesjonalizmem. Niezależnie od tego, czy jesteś klientem indywidualnym, czy prowadzisz własną działalność, możesz mieć pewność, że zadbamy o Twoje potrzeby i pomożemy znaleźć ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Oprócz standardowych ubezpieczeń komunikacyjnych (OC i AC) trudnimy się w polisach na życie, ubezpieczeniach zdrowotnych, firmowych, rolnych czy ubezpieczeniach szkolnych. Zadbamy także o bezpieczeństwo Twoich nieruchomości oraz Twój spokojny pobyt na wakacjach.

Za naszym pośrednictwem znajdziesz nie tylko najlepszą ofertę ubezpieczeniową, dokładnie dopasowaną do Twoich potrzeb. W Unilink cenimy sobie komfort naszych klientów, dlatego zajmiemy się załatwianiem wszelkich formalności, w tym zachowania ciągłości Twojej polisy. Od tej pory nie musisz martwić się jej upływającym terminem. Wybierz najkorzystniejszą dla siebie ofertę, a resztę zostaw nam.

Zapraszamy do naszego biura w Ełku usytuowanego przy ulicy Toruńskiej 10 (tuż obok stadionu). Zachęcamy do skorzystania z wygodnego parkingu tuż przed biurem. W zależności od preferencji proponujemy również do kontakt telefoniczny.

Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-16:00.

Kalkulator on-line

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej