Unilink Ubezpieczenia Głubczyce Kościuszki

  • Otwarte do: 16:00
  • poniedziałek 08:00 - 16:00
  • wtorek 08:00 - 16:00
  • środa 08:00 - 16:00
  • czwartek 08:00 - 16:00
  • piątek 08:00 - 16:00
  • sobota nieczynne
  • niedziela nieczynne
ul. Kościuszki 2 ,
48-100 Głubczyce

Poszukują Państwo porady w kwestii ubezpieczeń? A może potrzebna jest pomoc w wypełnieniu kłopotliwej papierologii? Nasza multiagencja Unilink S.A. jest do dyspozycji dla wszystkich interesantów. Zajmujemy się doradztwem związanym nie tylko z polisami na życie, ale także tymi, które obejmują ochronę mienia. Jesteśmy pośrednikami, którzy pomagają w uzyskaniu najkorzystniejszych warunków umowy.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu nasza multiagencja cieszy się tak dużym zaufaniem. Wiemy, że wybór odpowiedniego ubezpieczenia wcale nie jest prosty, dlatego w pracy wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie. Jakie polisy pomagamy uzyskać? Wybór jest szeroki, ponieważ doradzamy zarówno w kwestii ochrony majątku, ale także w przypadku ubezpieczeń indywidualnych oraz grupowych. Doskonale wiemy, jakie warunki powinny znaleźć się w umowie chroniącej dzieci, firmy, uprawy oraz gospodarstwa. Podpowiemy również w kwestii wyboru polisy OC czy AC.

Naszą placówkę znajdą Państwo w wielu miastach, także w Głubczycach. Lokal mieści się przy ul. Kościuszki 2, tuż pod Wydziałem Komunikacji. Klienci, którzy przyjeżdżają samochodem, mogą skorzystać z dostępnego dla nich parkingu. Zachęcamy do spotkania z naszym pracownikiem.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki w godzinach pracy naszych przedstawicieli. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 16:00. Interesanci mogą się z nami skontaktować także telefonicznie.

Kalkulator on-line

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej