Unilink Ubezpieczenia Grudziądz Dworcowa

  • Otwarte do: 17:00
  • poniedziałek 09:00 - 17:00
  • wtorek 09:00 - 17:00
  • środa 09:00 - 17:00
  • czwartek 09:00 - 17:00
  • piątek 09:00 - 17:00
  • sobota nieczynne
  • niedziela nieczynne
ul. Dworcowa 51-53 ,
86-300 Grudziądz

Każdy, kto chociaż raz musiał zająć się wykupieniem dowolnej polisy – czy to na życie, czy to w celu ochrony samochodu bądź nieruchomości – doskonale zdaje sobie sprawę, jak bardzo jest to czasochłonne. O ile znalezienie dostępnych ofert nie nastręcza żadnych trudności, o tyle zdecydowanie, która będzie najbardziej korzystna, to już zdecydowanie większe wyzwanie. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyszukaniu ubezpieczenia, które będzie przystępne cenowo, a przede wszystkim skuteczne, skontaktuj się z pracownikami Unilink S.A.

Jako multiagencja ubezpieczeniowa doradzamy, porównujemy, dajemy przydatne wskazówki. Wszystko po to, by nasi klienci mogli cieszyć się polisą, która spełnia wszystkie oczekiwania. Na pierwszym miejscu stawiamy wymagania naszych interesantów – mamy świadomość, jak wiele korzyści może płynąć z usług wybranej ubezpieczalni, o ile podpisze się umowę na komfortowych warunkach.

Dlatego też możesz na nas liczyć na wszystkich etapach prowadzących do podpisania umowy, a także później, ponieważ dopilnujemy terminu przedłużenia kontraktu. Wspieramy podczas wypełniania wszelkich formalności, a przede wszystkim troszczymy się o to, by każdy, kto do nas zawita, mógł wyjść z przekonaniem, że ktoś wreszcie zadbał o jego interesy.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź do odwiedzenia nas osobiście w placówce partnerskiej w Grudziądzu przy ul. Dworcowej 51-53, tuż przy Studio łazienek i kamienia. Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00.

Kalkulator on-line

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej