Unilink Ubezpieczenia Grudziądz Pl. Niepodległości

  • Otwarte do: 16:00
  • poniedziałek 08:00 - 16:00
  • wtorek 08:00 - 16:00
  • środa 08:00 - 16:00
  • czwartek 08:00 - 16:00
  • piątek 08:00 - 16:00
  • sobota nieczynne
  • niedziela nieczynne
ul. Pl. Niepodległości 5 ,
86-300 Grudziądz

Zanim faktycznie podpiszemy umowę z ubezpieczycielem, trzeba przejść bardzo długą drogę. Przede wszystkim najpierw należy znaleźć najkorzystniejszą ofertę, porozmawiać o wszystkich warunkach, dopełnić sporo formalności, a dopiero później przejść do zawarcia kontraktu i korzystania z polisy. To wszystko brzmi jak czasochłonny, a nierzadko też skomplikowany proces. Pozwól, że Ci to ułatwimy!

Jesteśmy na rynku od wielu lat jako multiagencja ubezpieczeniowa, która pomogła już setkom osób w znalezieniu najlepszego ubezpieczenia. W Unilink S.A. kierujemy się profesjonalizmem, starannością, a także empatią, bo poznanie sytuacji naszego klienta i dopasowanie do niej najlepszej propozycji jest dla nas zdecydowanie najważniejsze. Porównujemy oferty ubezpieczycieli, pomagamy w wypełnianiu problematycznej papierologii, a nawet dbamy o to, by umowa została przedłużona – tak byś nie musiał sobie zawracać głowy terminami.

Zapraszamy do jednej z naszych placówek partnerskich w Grudziądzu, mieszczącej się przy placu Niepodległości pod numerem 5 (budynek Cechu Rzemiosła, parter). Znajdziesz nas tam od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Do dyspozycji interesantów pozostaje bezpłatnych parking, jednak możesz z łatwością dotrzeć do nas również za pośrednictwem komunikacji miejskiej.

Jednocześnie zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Jeśli zajdzie taka potrzeba, możemy załatwić coś zdalnie. Na nas zawsze możesz liczyć!

Kalkulator on-line

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej