Unilink Ubezpieczenia Jaworze

  • Otwarte do: 17:00
  • poniedziałek 09:00 - 17:00
  • wtorek 09:00 - 17:00
  • środa 09:00 - 17:00
  • czwartek 09:00 - 17:00
  • piątek 09:00 - 17:00
  • sobota nieczynne
  • niedziela nieczynne
ul. Bielska 56 ,
43-384 Jaworze

Natłok obowiązków może sprawić, że nie będziesz miał czasu na to, by przejrzeć wszystkie oferty ubezpieczeniowe i na spokojnie wybrać tę najlepszą. Jednocześnie trzeba pamiętać o tym, że decyzji o wyborze polisy nie należy podejmować pochopnie. Jest to w końcu podstawowa usługa, która ma zapewnić najwyższe bezpieczeństwo – niezależnie, czy mówimy o tradycyjnym ubezpieczeniu na życie, czy też o szkolnym NNW bądź pakiecie OC/AC. Dlatego też zgłoś się do multiagencji Unilink S.A., gdzie uzyskasz fachową pomoc.

Doradzamy nie tylko w wyborze towarzystwa ubezpieczeniowego – pilnujemy także, byś terminowo wypełnił wszelkie formalności. Dzięki naszym poradom dokumenty przekazane przez ubezpieczyciela przestaną być skomplikowane i niejasne. Na dodatek zatroszczymy się o ciągłość polisy. Krótko mówiąc: zrobimy wszystko, byś był chroniony w każdej sytuacji i byś nie musiał się zamartwiać o to, czy Twoja umowa zostanie przedłużona.

Spotkaj się z naszym przedstawicielem. Placówka Unilink S.A. znajduje się w miejscowości Jaworze przy ulicy Bielskiej 56. Czekamy na Ciebie od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00. Pamiętaj, że możesz również skontaktować się z nami telefonicznie.

Co gwarantujemy? Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście oraz miłą atmosferę. Negocjacje warunków z ubezpieczalnią wcale nie muszą być stresującym wydarzeniem – pośredniczymy na wszystkich etapach rozmów z wybranym ubezpieczycielem, co pozwoli Ci spać spokojnie.

Kalkulator on-line

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej