Unilink Ubezpieczenia Kielce Śniadeckich

  • Otwarte do: 16:00
  • poniedziałek 08:00 - 16:00
  • wtorek 08:00 - 16:00
  • środa 08:00 - 16:00
  • czwartek 08:00 - 16:00
  • piątek 08:00 - 16:00
  • sobota nieczynne
  • niedziela nieczynne
ul. Śniadeckich 7 ,
25-366 Kielce

Towarzystwa ubezpieczeniowe proponują swoim klientom przeróżne oferty związane z ubezpieczeniem zdrowia, życia, a także majątku. Interesanci mają jednak problem z wyborem najkorzystniejszej umowy, która spełniałaby wszystkie ich oczekiwania. W takim przypadku niezbędna może być konsultacja z przedstawicielem naszej multiagencji Unilink S.A.

Zadaniem naszego pracownika jest zweryfikowanie warunków, na których opiera się dana polisa. Skrupulatnie sprawdzamy, czy wskazana oferta jest adekwatna do proponowanej przez ubezpieczyciela składki. Weryfikujemy również, czy możliwe jest wynegocjowanie korzystniejszych dodatków.

Zajmujemy się nie tylko polisami indywidualnymi, ale także tymi, które obejmują całe firmy. Pomagamy również wypełniać dokumentację niezbędną do otrzymania wybranego ubezpieczenia oraz w ramach naszej pracy pilnujemy terminów opłacania składek, dzięki czemu możliwe jest zachowanie ciągłości umowy.

Jeżeli są Państwo chętni spotkać się z nami osobiście – zalecamy sprawdzić, która z naszych placówek znajduje się najbliżej miejsca zamieszkania. Jeden z dwóch punktów w Kielcach usytuowany jest przy ul. Śniadeckich nr 7, czyli tuż obok Liceum Śniadeckich. Interesanci mogą skorzystać z parkingu znajdującego się tuż przed naszym biurem. Dojazd możliwy jest także komunikacją miejską.

Nasze biuro otwarte jest dla klientów od poniedziałku do piątku między godziną 8:00 a 16:00. Można skontaktować się z nami także telefonicznie – zachęcamy do umówienia się na spotkanie z naszym przedstawicielem.

Kalkulator on-line
Publikowane opinie nie są weryfikowane

Sprawdź co mówią o nas klienci:

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej