Unilink Ubezpieczenia Konin Spółdzielców

Unilink Ubezpieczenia Konin Spółdzielców
  • Otwarte do: 17:00
  • poniedziałek 10:30 - 17:00
  • wtorek 10:30 - 17:00
  • środa 10:30 - 17:00
  • czwartek 10:30 - 17:00
  • piątek 10:30 - 17:00
  • sobota nieczynne
  • niedziela nieczynne
ul. Spółdzielców 12 ,
62-500 Konin

Negocjacje z ubezpieczycielem mogą być męczące, szczególnie jeśli nie mamy pewności, o jakie kwestie szczególnie należy zadbać. Umowy przekazane przez towarzystwa ubezpieczeniowe bywają skomplikowane dla przeciętnego konsumenta, co może generować konflikty, a przede wszystkim problemy związane z działaniem polisy. By zyskać pewność, że podejmujesz dobrą decyzję, możesz poprosić nas o pomoc – wyjaśnimy wszelkie zawiłości związane z dokumentacją oraz warunkami, jakie proponuje ubezpieczalnia.

Multiagencja ubezpieczeniowa Unilink S.A. to firma, której możesz zaufać. Przekonało się o tym wielu klientów z całej Polski, o czym świadczą znakomite wyniki sprzedaży polis. Interesanci powierzają nam swoje interesy, ponieważ proponujemy im współpracę na komfortowych warunkach, w przyjemnej atmosferze i z indywidualnym podejściem. Dlatego też zwracają się do nas z problemami dotyczącymi ubezpieczeń na życie, majątkowych, firmowych, rolnych, turystycznych, szkolnych czy komunikacyjnych.

Jeśli chcesz dołączyć do zadowolonego grona naszych klientów, zapraszamy do odwiedzenia naszego biura położonego w Koninie przy ulicy Spółdzielców 12 (w tym samym budynku, w którym mieści się szkoła językowa Libra). Na spotkanie możesz się umówić od poniedziałku do piątku w godzinach 10:30-17:00.

W razie konieczności jesteśmy też dostępni pod numerem telefonu. Formalności możesz załatwić zdalnie, dzięki czemu nie musisz rezygnować z obowiązków na rzecz omawiania warunków z ubezpieczycielem.

Kalkulator on-line

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej