Unilink Ubezpieczenia Krzczonów Partyzantów

  • Otwarte do: 15:00
  • poniedziałek 08:00 - 15:00
  • wtorek 08:00 - 15:00
  • środa 08:00 - 15:00
  • czwartek 08:00 - 15:00
  • piątek 07:00 - 15:00
  • sobota nieczynne
  • niedziela nieczynne
ul. Partyznatów 7 ,
23-110 Krzczonów

Niemal każdego roku zwiększa się liczba towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce. Ma to swoje plusy i minusy – z jednej strony mamy zdecydowanie szerszy wachlarz możliwości, z drugiej podjęcie decyzji o wyborze ubezpieczenia staje się coraz trudniejsze. Nie jest łatwo nadążyć za nowymi ofertami polis, propozycjami kuszących zniżek czy też zmieniającymi się wysokościami składek. Na szczęście nasza multiagencja ubezpieczeniowa Unilink S.A. jest na bieżąco i chętnie podzielimy się z Tobą najświeższymi informacjami.

Polisy na życie, majątkowe, firmowe, turystyczne, zdrowotne, szkolne, rolne, samochodowe – wiemy o nich niemalże wszystko. Dzieje się tak za sprawą wieloletniego doświadczenia. Od 2002 roku staramy się pogłębiać swoją wiedzę z zakresu wszelkich ubezpieczeń i przekazywać ją naszym klientom, którzy właśnie stoją przed wyborem polisy. Porównujemy poszczególne opcje i wskazujemy najlepsze, wyszukujemy atrakcyjne rabaty, pomagamy w wypełnieniu formalności, a nawet przypominamy o terminie wygaśnięcia umowy.

By dotrzeć do jak największego grona klientów, nasze placówki są rozmieszczone w całej Polsce. Jedna z nich znajduje się w Krzczonowie przy ulicy Partyzantów 7. Zapraszamy na spotkanie z naszym agentem od poniedziałku do czwartku w godzinach 8:00-15:00 oraz w piątki od 7:00 do 15:00.

Jeśli nie jesteś w stanie przyjść do nas osobiście, zawsze możesz też zadzwonić – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Kalkulator on-line

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej