Unilink Ubezpieczenia Lipsko Rynek

  • Otwarte do: 16:00
  • poniedziałek 08:00 - 16:00
  • wtorek 08:00 - 16:00
  • środa 08:00 - 16:00
  • czwartek 08:00 - 16:00
  • piątek 08:00 - 16:00
  • sobota nieczynne
  • niedziela nieczynne
ul. Rynek 24A ,
27-300 Lipsko

Wiele osób stających przed decyzją wyboru ubezpieczenia na życia niestety nie wie, na jakie zapisy w umowie należy zwrócić uwagę. Towarzystwa ubezpieczeniowe oferują klientom przeróżne polisy, a wysokości składek znacząco różnią się od siebie. W takiej sytuacji najlepiej skontaktować się z pracownikiem naszej multiagencji Unilink S.A. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i pomagamy w wyborze korzystnego i opłacalnego ubezpieczenia – nie tylko tego, które chroni życie oraz zdrowie.

Od lat doradzamy klientom w kwestii zakupu polis. Doskonale wiemy, jak powinny zostać uzupełnione dokumenty, dlatego można zgłosić się do nas także z problemem nieuzupełnionej dokumentacji. Zajmujemy się m.in. ubezpieczeniami majątkowymi, rolnymi, turystycznymi, szkolnymi, a także tymi, które mogą zapewnić Państwu oraz Państwa rodzinie spokojną przyszłość.

Placówki naszej multiagencji Unilink S.A znajdują się w wielu miastach. Jeżeli nasi interesanci mieszkają w okolicach Lipska, to zapraszamy do lokalu znajdującego się w bardzo dogodnej lokalizacji. Nasz aktualny adres to ul. Rynek 24A – tuż obok mieści się Agencja Restrukturyzacji Rolnictwa. Osoby dojeżdżające własnym samochodem mogą skorzystać z pobliskiego parkingu.

Zachęcamy, aby odwiedzić nasze biuro osobiście. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, nasi pracownicy pracują od godz. 8:00 do 16:00. W pilnych sprawach można się z nami skontaktować także telefonicznie.

Kalkulator on-line

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej