Unilink Ubezpieczenia Łobez Boczna

  • Otwarte do:
  • poniedziałek 09:00 - 15:00
  • wtorek 09:00 - 15:00
  • środa 09:00 - 15:00
  • czwartek 09:00 - 15:00
  • piątek 09:00 - 15:00
  • sobota nieczynne
  • niedziela nieczynne
ul. Boczna 11a
73-150 Łobez

Wybranie odpowiedniej polisy na życie nie należy do najprostszych zadań – w końcu musimy pamiętać, że nie jest to jednorazowa usługa, a coś, co powinno chronić nas w wielu trudnych do przewidzenia sytuacjach. Podobnie jest zresztą w przypadku ubezpieczenia na samochód czy też takiego, które ma zadbać o bezpieczeństwo naszego dziecka w szkole. Dlatego, by nie podejmować zbyt pochopnych decyzji i tym samym nie przegapić ciekawszej oferty, warto skorzystać z naszych usług.

Jako multiagencja ubezpieczeniowa Unilink S.A porównujemy dla naszych klientów oferty ubezpieczycieli z całego kraju. Staramy się pomagać nie tylko w doborze ubezpieczenia, ale także w wypełnianiu i składaniu dokumentacji oraz w przypadku dotrzymania terminu przedłużenia umowy z towarzystwem ubezpieczeniowym. Na polisach znamy się doskonale – w ciągu aż 18 lat działania wielokrotnie doradzaliśmy z zakresu ubezpieczeń na życie, majątkowych, firmowych, rolnych, turystycznych, szkolnych i nie tylko.

Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki w miejscowości Łobez, która mieści się przy ulicy Bocznej 11a. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-15:00. Gwarantujemy najwyższy profesjonalizm, indywidualne podejście, a przede wszystkim miłą atmosferę, ponieważ na to stawiamy podczas współpracy.

Jednocześnie pozostajemy do dyspozycji pod wskazanym numerem telefonu. Z przyjemnością odpowiadamy na wszelkie pytania z zakresu ubezpieczeń.

Kalkulator on-line
Publikowane opinie nie są weryfikowane

Sprawdź co mówią o nas klienci:

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej