Ubezpieczenia Lublin Samsonowicza - Unilink S.A. - Placówka Partnerska

  • Otwarte do: 17:00
  • poniedziałek 09:00 - 17:00
  • wtorek 09:00 - 17:00
  • środa 09:00 - 17:00
  • czwartek 09:00 - 17:00
  • piątek 09:00 - 17:00
  • sobota 10:00 - 14:00
  • niedziela nieczynne
ul. Samsonowicza 1,
20-485 Lublin

Każdy z nas ma inne oczekiwania i potrzeby. Tak samo jest w przypadku wyboru ubezpieczenia – ktoś może szczególnie liczyć na niższe składki, z kolei druga osoba będzie starannie negocjowała zakres ochrony. Warto jednak pamiętać, że wcale nie trzeba z czegoś rezygnować. Jak najbardziej możliwe jest znalezienie polisy, która jest nie tylko atrakcyjna finansowo, ale także gwarantuje niezbędne bezpieczeństwo. Pozwól nam zatroszczyć się o Twoje dobro i wskazać ofertę z korzystnymi warunkami!

Jako multiagencja ubezpieczeniowa Unilink S.A. od wielu lat sprawujemy opiekę nad klientami indywidualnymi i biznesowymi, którzy poszukują skutecznego ubezpieczenia. Gromadzimy dane na temat wszystkich wiodących towarzystw ubezpieczeniowych w kraju, tak by nasi interesanci mogli je porównać i zdecydować się na najlepszą opcję. Dotyczy to wszelkich produktów ubezpieczeniowych na polskim rynku – w ten sposób można zadbać o ochronę życia, zdrowia, samochodu czy też całego majątku.

Jeśli pragniesz kompleksowej porady oraz cennych wskazówek, które umożliwią szybkie podpisanie umowy z ubezpieczycielem, koniecznie zgłoś się do nas. Zachęcamy do odwiedzenia naszej placówki w Lublinie przy ulicy Samsonowicza 1. Możesz do nas zajrzeć od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00, a także w soboty od 10:00 do 14:00.

Na pytania możemy także odpowiedzieć telefonicznie lub przez internet. Nie czekaj – ubezpieczenie dopasowane do Twoich potrzeb znajduje się na wyciągnięcie ręki!

Sprawdź co mówią o nas klienci:

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej