Unilink Ubezpieczenia Łuków Rogalińskiego

  • Otwarte do: 17:00
  • poniedziałek 08:00 - 17:00
  • wtorek 08:00 - 17:00
  • środa 08:00 - 17:00
  • czwartek 08:00 - 17:00
  • piątek 08:00 - 17:00
  • sobota 09:00 - 13:00
  • niedziela nieczynne
ul. Rogalińskiego 8,
21-400 Łuków

Jesteś już o krok od wykupienia polisy na życie, komunikacyjnej, majątkowej czy też firmowej, jednak nie masz stuprocentowej pewności, że podjąłeś słuszną decyzję? Chcesz się ubezpieczyć na czas wyjazdu za granicę lub też ochronić gospodarstwo rolne, mimo to zastanawiasz się, czy dane towarzystwo ubezpieczeniowe zaproponowało odpowiednie warunki? Pozwól, że rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Na zawiłościach ubezpieczeniowych znamy się jak mało kto.

Unilink S.A. to multiagencja ubezpieczeniowa, która umożliwi znalezienie najlepszej polisy, która rzeczywiście będzie spełniała określone warunki. Wystarczy, że spotkasz się z nami i przedstawisz swoją wizję ubezpieczenia idealnego – zatroszczymy się o to, by ją znaleźć.

Dodatkowo pomożemy Ci w wypełnieniu potrzebnej dokumentacji, której może wymagać ubezpieczyciel. Dzięki nam nie ominą Cię również ciekawe zniżki, które mogą znacząco obniżyć koszt opłacanych składek. Ponadto zadbamy o to, byś nie przegapił terminu przedłużenia umowy.

Chcąc skorzystać z naszych usług, zajrzyj do naszej placówki w Łukowie przy ulicy Rogalińskiego 8. Lokal jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00 oraz w soboty od 9:00 do 13:00. Nasi interesanci mogą swobodnie korzystać z parkingu znajdującego się tuż przy biurze.

Pamiętaj, że możesz także skorzystać ze wskazanego numeru telefonu – nasz wykwalifikowany pracownik z pewnością udzieli Ci odpowiedzi na wszystkie najpilniejsze pytania.

Kalkulator on-line

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej