Unilink Ubezpieczenia Medyka

  • Otwarte do:
  • poniedziałek 09:00 - 16:00
  • wtorek 09:00 - 16:00
  • środa 09:00 - 16:00
  • czwartek 09:00 - 16:00
  • piątek 09:00 - 16:00
  • sobota nieczynne
  • niedziela nieczynne
ul. Medyka 405 ,
37-732 Medyka

Multiagencja ubezpieczeniowa Unilink S.A. to firma z wieloletnim doświadczeniem. O skuteczności naszych działań świadczą doskonałe wyniki sprzedaży, a także powiększające się grono klientów, którzy chętnie do nas wracają. Nasze placówki rozmieszczone są w całej Polsce – zarówno w dużych miastach, jak i w niewielkich miejscowościach. Nasi pracownicy to wykwalifikowani agenci, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i pomagają bez względu na charakter sprawy.

Czym się zajmujemy? Szeroko pojętymi ubezpieczeniami: na życie, majątkowymi, szkolnymi, firmowymi, zdrowotnymi, rolnymi, samochodowymi czy też turystycznymi. Chcąc umożliwić każdemu znalezienie najlepszej polisy, z przyjemnością pomagamy w wyszukaniu najbardziej korzystnej oferty oraz wspieramy podczas dopełniania wszelkich formalności. Z naszą pomocą żadna dokumentacja nie będzie straszna, na dodatek zadbamy o to, by koszt opłacanych składek był w pełni adekwatny do tego, co proponuje ubezpieczyciel.

Jedna z naszych placówek znajduje się w miejscowości Medyka pod numerem 405. Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-16:00. Na miejscu zapewniamy miłą atmosferę – wspólnie zastanowimy się nad tym, jakie ubezpieczenie najlepiej spełnia Państwa oczekiwania.

W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów zachęcamy także do kontaktu telefonicznego. Nasi pracownicy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania. Zapraszamy!

Kalkulator on-line

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej