Unilink Ubezpieczenia Olsztynek

  • Otwarte do:
  • poniedziałek 08:00 - 16:00
  • wtorek 08:00 - 16:00
  • środa 08:00 - 16:00
  • czwartek 08:00 - 16:00
  • piątek 08:00 - 16:00
  • sobota 08:00 - 13:00
  • niedziela nieczynne
ul. Składowa 4 ,
11-015 Olsztynek

Stoisz przed wyborem ubezpieczenia komunikacyjnego, firmowego, rolnego, turystycznego czy zdrowotnego? Chcesz zapewnić dziecku bezpieczeństwo w szkole, a może zadbać o swoje życie i zdrowie przez cały czas? Przeczytałeś już wiele poradników na temat ubezpieczeń, jednak nadal nie wiesz, która oferta byłaby dla Ciebie najlepsza? Nic nie szkodzi – od takich zadań specjalnych jesteśmy właśnie my, Unilink S.A.

Jesteśmy pionierską multiagencją ubezpieczeniową, która posiada placówki rozmieszczone w całym kraju oraz zdecydowanie największą sieć agentów. Wszyscy nasi przedstawiciele to wykwalifikowani pracownicy, którzy służą pomocą w każdej sytuacji związanej z polisą i pośredniczą między Tobą a towarzystwem ubezpieczeniowym. Nie tylko podpowiemy Ci, jak wybrać korzystne ubezpieczenie, ale także doradzimy, w jaki sposób dopełnić wszelkich formalności oraz co zrobić, by zadbać o ciągłość polisy.

Zapraszamy serdecznie na spotkanie do naszej placówki położonej w Olsztynku przy ulicy Składowej 4. Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00, a także w soboty od 8:00 do 13:00. Co możemy gwarantować? Najwyższy profesjonalizm, indywidualne podejście, a także miłą atmosferę.

Jeśli nie możesz nas odwiedzić, zachęcamy do skorzystania z podanego numeru telefonu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i podzielimy się swoją szeroką wiedzą z zakresu ubezpieczeń.

Kalkulator on-line

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej