Unilink Ubezpieczenia Opoczno

  • Otwarte do: 16:00
  • poniedziałek 08:00 - 16:00
  • wtorek 08:00 - 16:00
  • środa 08:00 - 16:00
  • czwartek 08:00 - 16:00
  • piątek 08:00 - 16:00
  • sobota 09:00 - 12:00
  • niedziela nieczynne
ul. Biernackiego 15 ,
26-300 Opoczno

Rozeznanie się wśród ofert towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce to spore wyzwanie. Poszczególni ubezpieczyciele prześcigają się w atrakcyjnych propozycjach, obiecując niskie składki czy też szeroki zakres polisy. Jeśli jednak wciąż nie masz pewności, której ubezpieczalni rzeczywiście możesz zaufać, wystarczy, że zgłosisz się do nas.

Jako multiagencja ubezpieczeniowa Unilink S.A. gwarantujemy, że pomożemy Ci w wyborze ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia majątkowego, firmowego, rolnego, zdrowotnego, szkolnego czy turystycznego. Możemy także wskazać Ci najbardziej korzystny pakiet OC/AC dla Twojego samochodu. Będziemy Cię wspierać na wszystkich etapach procesu prowadzącego do podpisania umowy z ubezpieczycielem. Na dodatek z przyjemnością wskażemy Ci przydatne zniżki oraz zatroszczymy się o automatyczne przedłużenie kontraktu.

Odwiedź nas w jednej z naszych placówek położonej w Opocznie przy ulicy Biernackiego 15. Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00, a także w soboty od 9:00 do 12:00. Klienci przyjeżdżający własnym samochodem mogą skorzystać z dostępnego parkingu. Wszyscy interesanci mogą natomiast liczyć na miłą atmosferę, profesjonalizm, a także indywidualne podejście.

Jeśli wolisz zdalną formę kontaktu, możesz też do nas zadzwonić. Z najwyższą przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania i wysłuchamy, czego konkretnie oczekujesz od swojego ubezpieczyciela.

Kalkulator on-line

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej