Unilink Ubezpieczenia Panki

  • Otwarte do: 16:00
  • poniedziałek 08:00 - 16:00
  • wtorek 08:00 - 16:00
  • środa 08:00 - 16:00
  • czwartek 08:00 - 16:00
  • piątek 08:00 - 16:00
  • sobota nieczynne
  • niedziela nieczynne
ul. 1000-lecia 35
42-140 Panki

Każdy z nas w różnym momencie życia może potrzebować ubezpieczenia. Kierowcy nie mogą się obejść bez OC, a często także wybierają AC i pakiety assistance. Ci, którzy podróżują za granicę, zazwyczaj sięgają po polisy turystyczne. Wielu z nas chce ubezpieczyć swoją firmę, nieruchomość bądź gospodarstwo rolne, nie da się też ukryć, że coraz więcej Polaków zastanawia się nad prywatnym ubezpieczeniem zdrowotnym. Rodzice z kolei szukają polis z myślą o swoich pociechach. I choć ofert na rynku ubezpieczeniowym nie brakuje, to jednak podjęcie decyzji o wyborze produktu bywa niezwykle trudne.

Na szczęście nie musisz samodzielnie o tym decydować – wystarczy, że poprosisz o pomoc agentów Unilink S.A. Nasza kadra posiada ogromną wiedzę i doświadczenie w wyborze wszelkich ubezpieczeń. Na dodatek możemy w jednym miejscu zestawić dla Ciebie propozycje od różnych towarzystw ubezpieczeniowych, co znacząco ułatwi przeglądanie poszczególnych ofert. Stawiamy na indywidualne podejście do klienta, wiedząc, że to jego potrzeby i oczekiwania są najważniejsze. Zgłoś się do nas, a już wkrótce będziesz cieszyć się polisą wprost stworzoną na miarę Twoich wymagań.

Na spotkanie z nami możesz się wybrać do jednej z placówek partnerskich zlokalizowanych w miejscowości Panki przy ulicy 1000-lecia 35. Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Zapewniamy miłą atmosferę, a przede wszystkim profesjonalną pomoc.

Oprócz tego jesteśmy także dostępni pod wskazanym numerem telefonu. Pytania można kierować również przez naszą stronę internetową.

Kalkulator on-line
Publikowane opinie nie są weryfikowane

Sprawdź co mówią o nas klienci:

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej