Unilink Ubezpieczenia Pińczów Republiki Pińczowskiej

  • Otwarte do:
  • poniedziałek 08:00 - 16:00
  • wtorek 08:00 - 16:00
  • środa 08:00 - 16:00
  • czwartek 08:00 - 16:00
  • piątek 08:00 - 16:00
  • sobota nieczynne
  • niedziela nieczynne
ul. Republiki Pińczowskiej 7a,
28-400 Pińczów

Na ubezpieczeniach znamy się doskonale – zarówno tych na życie, jak i komunikacyjnych, firmowych, turystycznych, majątkowych, rolnych, szkolnych czy zdrowotnych. Na przestrzeni kilkunastu lat naszej pracy zdobyliśmy niezbędne doświadczenie oraz szeroko zakrojoną wiedzę, która umożliwia nam doradzać klientom z całej Polski w wyborze polisy dopasowanej do indywidualnych potrzeb. Praca z interesantem sprawia nam dużą przyjemność. Cieszymy się za każdym razem, kiedy nowa osoba jest zadowolona z naszych usług.

Dlaczego to robimy? Misją naszej multiagencji ubezpieczeniowej Unilink S.A. jest zatroszczenie się o bezpieczeństwo i ochronę. Wiemy, że zabezpieczenie życia, zdrowia czy mienia to dla wielu ludzi pierwszorzędna kwestia. W związku z tym oferujemy najszerszy wachlarz możliwości pod względem wszelkich ubezpieczeń, gromadząc dane na temat wiodących ubezpieczycieli w kraju. To pozwala na znalezienie propozycji, która rzeczywiście spełnia wszystkie wymagania. Dodatkowo dajemy przydatne wskazówki podczas wypełniania dokumentacji, a nawet dbamy o zachowanie ciągłości polisy.

Umów się z nami na spotkanie w jednej z placówek mieszczącej się w Pińczowie przy ulicy Republiki Pińczowskiej 7a (naprzeciwko targu warzywnego). Interesantów przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Jeśli obowiązki nie pozwalają Ci na to, żeby do nas zajrzeć, zawsze możesz skorzystać ze wskazanego numeru telefonu. Pomóc możemy niezależnie od wybranej formy kontaktu.

Zapraszamy!

Kalkulator on-line

Sprawdź co mówią o nas klienci:

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej