Unilink Ubezpieczenia Pruszków Prusa

  • Otwarte do: 17:30
  • poniedziałek 09:30 - 17:30
  • wtorek 09:30 - 17:30
  • środa 09:30 - 17:30
  • czwartek 09:30 - 17:30
  • piątek 09:30 - 17:30
  • sobota nieczynne
  • niedziela nieczynne
ul. Bolesława Prusa 19 /8
05-800 Pruszków

O tym, jak bardzo ważne jest bezpieczeństwo, wiemy od dawna – dlatego też nigdy nie odmówiliśmy pomocy klientowi, który zwrócił się do nas o pomoc w wyborze odpowiedniego ubezpieczenia. Interesantów przyjmujemy z najwyższym profesjonalizmem oraz zrozumieniem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy ma inną sytuację finansową, a rodzaj pracy również może determinować ryzyko, na które może być narażone życie, zdrowie lub dobytek. Wobec tego staramy się dopasowywać oferty indywidualnie.

Dlaczego warto nam zaufać? Jako multiagencja ubezpieczeniowa Unilink S.A. działamy już od 2002 roku. Jesteśmy na bieżąco z najświeższymi informacjami dotyczącymi wszelkiego rodzaju polis: tych na życie, jak i majątkowych, komunikacyjnych, firmowych, turystycznych, zdrowotnych, rolnych czy szkolnych. Żadna nowinka nie umyka naszej uwadze, dlatego masz gwarancję, że nie ominą Cię atrakcyjne zniżki czy też te propozycje od ubezpieczycieli, które są dla Ciebie najkorzystniejsze.

Dbamy o to, by usługi były w najwyższej jakości. Dlatego troszczymy się o miłą atmosferę podczas współpracy i z największą starannością wykonujemy swoje obowiązki. Nie tylko doradzamy, jakie ubezpieczenie jest najlepsze, ale też wspieramy przy wypełnianiu dokumentacji oraz staramy się o zapewnienie ciągłości polisy.

Z jednym z naszych agentów możesz spotkać się w naszej placówce w Pruszkowie przy ulicy Prusa 19/8 (naprzeciwko drogerii Rossmann). Interesantów przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:30-17:30. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego.

Kalkulator on-line
Publikowane opinie nie są weryfikowane

Sprawdź co mówią o nas klienci:

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej