Unilink Ubezpieczenia Racibórz Opawska

  • Otwarte do:
  • poniedziałek 09:00 - 16:00
  • wtorek 09:00 - 16:00
  • środa 09:00 - 16:00
  • czwartek 09:00 - 16:00
  • piątek 10:00 - 17:00
  • sobota nieczynne
  • niedziela nieczynne
ul. Opawska 12
47-400 Racibórz

Szukasz skutecznego sposobu na ochronę swojego samochodu w razie nieprzewidzianej kolizji? A może chcesz ubezpieczyć nieruchomość bądź gospodarstwo rolne? Niezależnie od tego, jaka usługa ubezpieczeniowa Cię interesuje, możemy Ci pomóc w wyborze. Jako multiagencja Unilink S.A. działamy na polskim rynku już od 2002 roku i od tego czasu zgromadziliśmy już rzeszę klientów w całym kraju, którzy cenią nas za profesjonalizm, indywidualne podejście oraz umiejętność zrozumienia potrzeb interesanta.

Podczas spotkania z naszym agentem uraczymy Cię kawą lub herbatą, a później wspólnie uzgodnimy, jaka polisa spełnia Twoje wymagania. Po ustaleniu szczegółów porównamy dla Ciebie oferty od najważniejszych ubezpieczycieli, stosując się do tego, czego od nas oczekujesz. Będziemy pośredniczyć między Tobą a towarzystwem ubezpieczeniowym, tak by maksymalnie skrócić czas oczekiwania na podpisanie umowy i usprawnić załatwianie formalności. Zadbamy nawet o to, byś nie musiał zawracać sobie głowy terminem zapłaty składki czy też wygaśnięcia kontraktu.

Przyjdź do naszego biura – jedno z nich mieści się w Raciborzu przy ulicy Opawskiej 12. Pracujemy od poniedziałku do czwartku w godzinach 9:00-16:00 i w piątki od 10:00 - 17:00. Klienci mogą swobodnie korzystać z bezpłatnego parkingu w pobliżu placówki, jednak nasza lokalizacja umożliwia również dojazd za pośrednictwem komunikacji miejskiej.

Jeśli nie możesz pojawić się osobiście, zawsze możesz zadzwonić. Nasz pracownik z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania.

Kalkulator on-line
Publikowane opinie nie są weryfikowane

Sprawdź co mówią o nas klienci:

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej